Skocz do zawartości

Jaka karta do 250 zł max używana do....


Recommended Posts

Jeśli wymagania się potwierdzą to do płynnej rozgrywki będzie potrzebne coś o wydajności gtx 1060. Czyli jak na razie GPU którego za 250zł nie dorwiesz. A grać  w D2R na niskich detalach to można równie dobrze grać w zwykłe D2, bo to tak naprawdę w większości graficzna nakładka na stare, poczciwe D2.

 

Poczekaj jeszcze do premiery, do tego czasu powinno pojawić się więcej używek, może coś wyrwiesz. jakiś gtx 970 czy rx 570/580 też będą do twojego "komputera" ok.

 

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zobaczymy jak z optymalizacja tych nowych wodotrysków. Jestem szczerze zdziwiony, że D2:R nie wjedzie na start na pełnej q*wie z Ray Tracingiem... Efekty czarów / skilli + gra światła i cienia tworzy główny klimat tej marki, tosz to aż w łepetynie się nie mieści, żeby tu nie dodać RT :o

 

Moim zdaniem na gtx 960 4gb spokojnie się pogra 1080p @high, a tj karta bardzo blisko budżetu autora.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
14 minut temu, Rebelmind napisał:

Jestem szczerze zdziwiony, że D2:R nie wjedzie na start na pełnej q*wie z Ray Tracingiem...

A ja jakoś nie, widać że to właśnie "starzy" gracze którzy w 2000r siepali w D2 są największą grupą docelową tego remastera.

Odkurzają swoje stare PC i kombinują jak tu pograć w D2R. :D

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Jasne, młode pokolenie może nie być zainteresowane wywaleniem 50€ swoich rodziców za dwu-wymiarową grę głównie SP (tak, wiem że jest Battle.net), bez mikrotranzakcji, skórek itp. 

 

Za RT/DLSS jest ten argument, że jeśli są to możesz je włączyć (ale nie musisz); taki FSR zaś by się przydał, żeby te nowe cacko odpalić z przyzwoitym framerate'm na zabytkach klasy gtx 500/600 (z lekkim efektem mydełka). 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...