Skocz do zawartości

Asystent Google nas podsłuchuje.


Recommended Posts

Asystent podsłuchuje, Siri podsłuchuje, Huawei szpieguje, szczepionki, NWO,  - panie jak żyć? Zostać foliarzem w jaskini lub ziemiance - tylko gdzie będziecie później wrzucać filmy, chwalić się pierdołami i pieprzyć głupoty na shout ;D

 

A propos TPM: zrobiono gó**o burze z obecnego w większości płyt głównych rozwiązania obsługi tego co jest w procku, zostawiając starsze rozwiązanie poprzez dokupienie modułu.

 

Janusze podchwycili temat wykupując/ podbijając cenę nawet x10, choć moduły przez lata zalegały po sklepach z braku zainteresowania po 20-30PLN.

A drudzy łyknęli jak pelikany bo przecież mając 2 lata Ryzena nawet nie zajrzeli do instrukcji, a jeśli już to nie rozumieli co tam jest napisane :D

Link to post
Share on other sites

Nie używam bo nie lubię gadać ze scalakami, kondensatorami i resztą.
Z kompem też nie gadam, z butami też nie zamierzam.
Z żoną ciężko bo nie mogę dojść do głosu, więc ogólnie to czasem pogadam z butelką Whisky.

  • Smutne 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites



Nie używam bo nie lubię gadać ze scalakami, kondensatorami i resztą.


To, że z nimi nie gadasz nie znaczy, że one Cię nie słuchają
A tak na serio to zastanawia mnie kto korzysta z takich rzeczy. Jak widziałem reklamę jednego telefonu, co kibitka wsiadała do auta i mówiła "ok google, nawiguj do pracy" to padłem. Wychodzi na to, se bez telefonu to nawet do pracy nie można trafić
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, chrisplbw napisał:

A drudzy łyknęli jak pelikany bo przecież mając 2 lata Ryzena nawet nie zajrzeli do instrukcji, a jeśli już to nie rozumieli co tam jest napisane

 

Za gapowe się płaci, zawsze.

Link to post
Share on other sites

Wiecie teraz tak sobie pomyślałem że co jak co ale gdyby mi zabrać nawigację to miałbym troszkę problemów.
Nawet nie wiem czy mi zostały z Mana jakieś atlasy, bo 15 lat już poza ciężarówką jestem... a osobówki to jakoś zawsze z nawigacjami jak nie tak to inaczej ...
W zasadzie to już jeżdżę bezmózgowo.

Link to post
Share on other sites

Dziś jak gdzieś jadę to zawsze mapy google lecą ale z nimi nie da się jeździć bezmózgowo. Nie raz chciały mnie wyprowadzić w pole i to dosłownie.
A co do map papierowych to jeszcze z 15 lat do tyłu to jeździliśmy tak ze Śląska na Mazury i z powrotem. Dziś podejrzewam, że to wręcz sience fiction dla młodych.

Link to post
Share on other sites

Z nawigacjami to jest jedna sytuacja, która każdą ogłupia -> ulica Zimna i ulica Chłodna w Wawie :D Jeszcze nie widziałam nawigacji, która by tych dwóch ulic nie pomyliła :D [dla niewarszawiaków Zimna jest w Śródmieściu a Chłodna to Wola]

Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, AudiAWX napisał:

Z żoną ciężko bo nie mogę dojść do głosu

Kup szeroką taśmę klejącą....najlepiej taką budowlaną, a nie ze sklepu papierniczego :D I już będziesz gadać, co chcesz :D Asystent Google? Też nie gadam. Ogólnie też nie gadam z układami scalonymi, pilotami do tv i innymi pochodnymi. Czasami pogadam z najmądrzejszą osobą na świecie - sobą samym ;) 

 

A swoją drogą, to szkoda, że obecne smartfony nie przenoszą zapachów......jakbym był w toalecie na większym posiedzeniu zarządu, to niechby sobie wtedy gigant z Mountain analizował wszystko......

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Swego czasu był krajzis wielki w Ju-Es-Ej, bo się okazało, że Motorola słucha hAmerykanów newet po wyłączeniu Asystenta oraz w modelach, gdzie Asystent oficjalnie nie był wspierany - i to jeszcze przed przejęciem dzialu mobilnego przez smutnych panów w garniturach z PRC. 

 

@AudiAWX#MeToo 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...