Skocz do zawartości

Wybór piłki SELECT - do normalnego treningu, kopania, bez rozgrywania meczów.


Recommended Posts

Mimo wieku potrzebuję rozprostować kości i pognać na boisko. Nawierzchnia naturalna.
Szukam sobie fajnej piłki, kiedyś miałem fajną piłke Select ( dostałem w prezencie, nie pamiętam jaki model )
Więc skupiam się na wyborze z tej firmy.
Patrząc po allegro troszku tego jest.
Które z wybranych rozważać?
Które od razu odrzucić?
 
 
Widełki cenowe jak widać są różne, do max 99 zł, choć wolałbym wydać mniej, stąd skupiałem się na troszku niższych cenowo wyborach, a ostatni Numero 10 jako hmmm ciekawostka??
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.07.2021 o 08:34, FeX napisał:

Ty tak na poważnie? XD

Ja wybrałbym piłkę ze zgrzewami, żeby nie było widać szycia.

 

Tak na poważnie, co w tym dziwnego??

Zgrzewaną czy klejoną? Zgrzewana to koszt sporo wyższy, tak nawet bliżej ponad 200 zł.

Klejona zaś to koszt leciutko ponad 100 zł.

W dniu 23.07.2021 o 19:46, jakub1t napisał:

  Haha wolę nie wiedzieć jaka tam była xD

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, FeX napisał:

No to klej. Jak byłem mały i miałem szyte piłki to po deszczu ważyła tyle, że się grać nie dało.

 

Też tak miałem z gorszymi piłkami.

2 godziny temu, jakub1t napisał:

@airborne82 tylko mi nie mów ,że jeszcze nie kupiłeś piłki ? wakacje się kończą . Czy po prostu reklamę robisz ?

 

Nie kupiłem, bo i nie dostałem konkretnych wiadomości.

A co ma do tego koniec wakacji? Przecież na granie jest sporo czasu... Póki co gram inną, więc spokojnie.

IMG_1534_1.jpg

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, FeX napisał:

Pytasz o piłki na forum komputerowym xD

 

A widzisz wyżej dział SPORT??

Wejdź w tematy w powyższym dziale to zobaczysz jakie są i o co się nieraz pyta.

7 godzin temu, adivxv napisał:

Byś się zdziwił ilu tu fanów futsalu. :rotfl:

 

 

No może nie futsalu, bo futsal to odmiana odmiana piłki kopanej.

Ale widocznie dla niego komputerowiec to tylko taki co siedzi non stop przed ekranem i nie ma innego hobby xD

Link to post
Share on other sites

Jest tylu fanów, że temat pęka w szwach od postów i udzielają się głównie eksperci audio

Pytasz o piłkę niszowej firmy, podajesz masę modeli i ktoś ma pomóc w wyborze, którejś z nich. Powiedz mi na jakiej zasadzie to miałoby być? Ktoś miałby tymi wszystkimi piłkami pograć i podać najlepszą? Przecież to już od samego początku jest skazane na porażkę. Nie zauważyłeś, że po miesiącu nikt nie podał niczego konkretnego?

Wybierz, która Ci się podoba i ma odpowiednie przeznaczenie i tyle.

PS. Ja wiem, że na tym forum jest sporo osób mających różne hobby, ale wątpię czy znajdzie się tester piłek xD

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, FeX napisał:

Jest tylu fanów, że temat pęka w szwach od postów i udzielają się głównie eksperci audio emoji16.png

Pytasz o piłkę niszowej firmy, podajesz masę modeli i ktoś ma pomóc w wyborze, którejś z nich. Powiedz mi na jakiej zasadzie to miałoby być? Ktoś miałby tymi wszystkimi piłkami pograć i podać najlepszą? emoji28.png Przecież to już od samego początku jest skazane na porażkę. Nie zauważyłeś, że po miesiącu nikt nie podał niczego konkretnego?

Wybierz, która Ci się podoba i ma odpowiednie przeznaczenie i tyle.

PS. Ja wiem, że na tym forum jest sporo osób mających różne hobby, ale wątpię czy znajdzie się tester piłek xD

 

 

Boże widzisz i nie grzmisz...

 

Select niszowa firma?  Od kiedy? Może nie tak znana jak Adidas, Nike czy Puma... ale do niszowych jej daleko, niszowe to jakieś Joma, czy inne jak już. Select taki sredniak w sumie.

 

Tak podaje mase modeli bo akurat ktoś miał do czynienia z danym modelem.

 

" Wybierz, która Ci się podoba i ma odpowiednie przeznaczenie i tyle. " - Nie, najgorszy na zasadzie która się podoba, bo pewnie w zależności od modeli są różnice.

Link to post
Share on other sites

Przecież sporo burzy było, więc grzmiało.

Porownujesz Jome, największego hiszpańskiego producenta akcesoriów i odzieży sportowej mającej na całym świecie swoje siedziby do duńskiej firmy produkującej głównie piłki?

Ja się zastanawiam jakiej odpowiedzi Ty tutaj oczekujesz? Ktoś ma Ci wskazać najlepszy model?

Naprawdę nie widzisz niczego dziwnego w pytaniu o konkretne piłki na forum komputerowym? Ja mam wrażenie, że nawet na piłkarskim miałbyś problem z otrzymaniem odpowiedzi, ale to ja jestem dziwny i według mnie tutaj wszyscy przy kompie siedzą xD

Powodzenia w szukaniu wymarzonej pilki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...