Skocz do zawartości

Telewizor do Xboxa za 4tys


Recommended Posts

 

Witam właśnie zamówiłem Xboxa i potrzebuje szybkiej pomocy w znalezieniu dobrego tv pod konsole Xbox series x w kwocie 4000tys niestety sam się nie znam wogole na obecnych tv za dużo tam różnych bajerów i oznaczeń modeli jedyne na czym mi zależy to żeby tv był trwały więc odrazu odpada dla mnie OLED gdyż nie mam czasu i chęci na zgłaszanie reklamacji. Mam też pytanie odnośnie kabla HDMI w zestawie Xboxa series x czy jest on takiej samej jakości co w Xbox series s gdyż znajomy musiał swój kabel wymienić na jakiś markowy bo byly widoczne przycięcia 

 

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, tubusek napisał:

więc odrazu odpada dla mnie OLED gdyż nie mam czasu i chęci na zgłaszanie reklamacji

A to już inne tv są totalnie bezawaryjne i trwałe? No proszę Cię.....W kwestii obrazu tylko Oled. I nie kupujesz chyba tv na 50 lat.......

Link to post
Share on other sites

@wodego... To nie jest żadna reguła. Owszem, lepsze 5 lat niż 2. Ale może być i tak, że przy 5 latach gwarancji będziesz go reklamować 10 razy, albo wcale. To samo przy 2 latach. Panasonic plazma, którą kupiłem w 2010 roku działa pięknie do dzisiaj. Oledy 2 sztuki - jeden już po gwarancji - działają odpukać bez problemu. Tak więc wiesz.... A że oled mnie po prostu zauroczył, to już inna sprawa :)

Link to post
Share on other sites

Właśnie chodzi o to żeby na gwarancje nie oddawać gdyż tv będzie zakupiony w pl ale planuje go wziąć za granicę niestety w internecie jest dużo opini na temat oledow że potrafią juz po pół roku mieć wypalone piksele w sklepie jak oglądałem nie widziałem jakiejś różnicy kiedyś oledem a LED w tej samej cenie więc same kolory jakoś nie stanowią dla mnie problemu bardziej bym chciał się skupić na tym aby rzeczywiście obraz był płynie wyświetlany w 4k

Link to post
Share on other sites

W sklepie to masz podrasowane na max wszystko. Tryb wystawowy czy tam sklepowy się kłania. Jeśli nie widzisz różnicy między Led a Oled - nie mam nic więcej do powiedzenia. Kupuj, co uważasz. 

Link to post
Share on other sites
W dniu 2.07.2021 o 13:14, marko22 napisał:

Ale może być i tak, że przy 5 latach gwarancji będziesz go reklamować 10 razy,

Reklamowanie 10x, to olbrzymie koszty dla producenta. Nie daje się gwarancji 5 lat na psujące się towary, bo serwisowanie jest kosztowne.

 

Panasonic plazma, którą kupiłem w 2010 roku działa pięknie do dzisiaj - mam TV LCD z tego samego roku i też działa. Jeden egzemplarz będzie działać 10 lat, inny dwa lata.

 

Ogólnie oledy nie są zalecane pod statyczne obrazy, a konsola daje statyczny obraz (np. jakieś menu w ulubionej grze).

Link to post
Share on other sites

Ja wiem, że z całych sił propagujesz LCD i na Oled Cię nikt nie namówi. Powiem Ci tak - w stosunku do plazm też każdy krzyczał, że powidoki, wypalenia, itp., itd. Nie słuchałem nikogo, bo? Bo interesowała mnie tylko jakość obrazu. Co prawda nie do komputera, ale czasami też była podłączana. Na tamten czas oled był w powijakach, o ile dobrze pamiętam, albo za taką cenę, że mogłem tylko pomarzyć. Ja nie propaguję z całych sił oleda. Wiem tylko, że obrazowo LCD chowa się przy nim i na chwilę obecną żadna technologia tego nie zmieni. Głównie chodzi mi o czerń. Ale kolory też. I pomimo tego, że używam swojego do komputera jako monitor, to wypaleniem nie przejmuję się w ogóle. Powstaną to powstaną. Biorę to pod uwagę. 

Link to post
Share on other sites

Nie propaguję LCD. Każdy wybiera to co lubi, każdy może mieć własne przemyślenia na temat wad i zalet technologii.

 

w stosunku do plazm też każdy krzyczał, że powidoki, wypalenia, itp - bo tak było z plazmami. Z biegiem lat plazmy były udoskonalane i te późniejsze modele nie miały już takich wad bo technologia była lepsza.

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...