Skocz do zawartości

[SPRZEDANE] ASUS RTX 3080 TUF OC 10G


Recommended Posts

SPRZEDANE


Przyszedł mi wreszcie ASUS RTX 3080 TUF OC zamówiony w okolicach premiery (prawie 9 miesięcy temu)
W międzyczasie, kupiłem taką samą kartę w innym sklepie, jednak trochę drożej.

Obecnie ceny 3080 są kosmiczne, ale za ten egzemplarz chcę tylko tyle ile zapłaciłem w Grudniu za tego który siedzi w mojej obudowie, czyli 5000zł, tak aby w rezultacie wyszło że moja karta kosztowała mnie tyle ile 3080 kosztowały na początku. 

Jako, że jest to cena niższa niż obecne rynkowe, oraz że nie chcę by ktoś to kupił, żeby odsprzedać, ale żeby to trafiło do kogoś kto rzeczywiście nie był w stanie nadal kupić, liczę na uczciwość i uprzedzam że mogę sprawdzić temat o Amperach w poszukiwaniu postów potencjalnego kupca :P

20210624_133448.jpg

Edytowane przez mirai99
Sprzedane
  • Lubię to 1
  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

 Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

 

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

@worm Jeżeli zainteresowany kupujący będzie chciał odpakowania, to to zrobię. Może tak być? 
Nie wstawię tego na allegro bo kupi to jakiś janusz i od razu wrzuci za 8000...
Jakbym chciał kogoś oszukać bez problemu mógłbym wziąć zdjęcie mojego rozpakowanego 3080 TUF OC z grudnia i wstawić jako zdjęcie tego.

Mam już przeprowadzone na forum pozytywnie sprzedaże, @Rebelmind i @k0zik mogą potwierdzić.

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • mirai99 zmienił tytuł na [SPRZEDANE] ASUS RTX 3080 TUF OC 10G
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...