Skocz do zawartości

Jakie oprogramowanie do obsługi magazynu polecacie?


Recommended Posts

Jak w tytule. Jakie oprogramowanie polecacie? Zastanawiam się czy znajdę na rynku coś gotowego czy lepiej zlecić firmie robienie systemu. Chodzi mi głównie o monitorowanie zamówień, stanów magazynowych i płatności.

Jeśli czegoś nie polecacie to też koniecznie dajcie znać.

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites

Strasznie mało danych.

Wszystko zależy od typu biznesu,ilości pozycji na magazynie, ilości magazynów.

Monitorowanie zamówień, to też taki ogólnik że nie wiadomo o co chodzi.

 

Jeżeli ma być tanio i dobrze to mogę polecić Mfaktura magazyn. Licencja wieczysta to około 140 zł na stanowisko.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Jest wiele firm oferujących tego typu systemy. Jeśli szukasz rozwiązania, które w 100% będzie dopasowane do Twoich potrzeb to polecam firmę. Tworzą rozwiązania pozwalające zarządzać fv, cennikami, dostawami, a nawet personelem. Jeśli masz swój sklep internetowy to dodatkowo możesz taki system uzupełnić o program lojalnościowy. Tego typu rozwiązanie z pewnością korzystnie wpłynie na sprzedaż.

Edytowane przez adivxv
Reklama
  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites
  • 8 miesięcy temu...

Tutaj też bardzo duże znaczenie ma branża, w ramach której się funkcjonuje. Jak dla mnie, bardzo dobrym wyborem mogłoby się okazać postawienie na  oprogramowanie dedykowane. Z doświadczenia mogę polecić zespół  który zajmuje się wdrażaniem i serwisowaniem oprogramowania dla firmy jak systemów ERP.

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...