Skocz do zawartości

Windows 8.1 Bootowalny Pensrive


Recommended Posts

Witam zacznę od początku mam laptopa Assus model X555l na którym fabrycznie był zainstalowany system 8.1 Home 64 bitowy zaktualizowałem go do 10 jednak nie jestem zadowolony z działania tego systemu i chciałem wrócić do 8.1 najpierw poprzez recovery ale niestety nie mogę się do tego trybu dostać więc chciałem zrobić pendriva więc pobieram media creation toola wybieram nośnik usb i wybieram mój pendriva oczywiście wybieram język wersję i architekturę i gdy klikam dalej od razu wyskakuje komunikat że pobieranie nie powiodło się no i jestem w kropce... 

Link to post
Share on other sites
7 minut temu, geforce_tm napisał:

a media creation tool to nie tworzy przypadkiem instalki tylko do w10?

tworzy nośnik z systemem który jest aktualnie wspierany , trzeba zassać ISO i zrobić samemu

4 minuty temu, Haniball napisał:

Jest też do 8.1 na stronie microsoftu

 

Co do recovery to musiało się zmienić bo już co prawda dawno przywracałem z recovery do windowsa 8.1 ale to było może nawet ponad dwa lata temu

nie ma, jest iso , pobrać ISO i zrobić pendraka Rufusem

Edytowane przez cyna76
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
8 minut temu, Haniball napisał:

Faktycznie to musiałem pobrać stara wersję creation toola bo pobierałem co prawfa z serwerów microsoftu ale link był gdzie indziej to pobiorę ISO i zrobię pendrive rufusem 

 

jakbyś miał problem z ISO ze strony ms to : https://basewin.pl/

Link to post
Share on other sites

Temat można zamknać - system zainstalowany i śmiga jak nówka :) 

 

Oczywiście nie byłbym sobą gdybym czegoś nie zrobił źle i za pierwszym razem owszem system się zainstalował ale zapomniałem sformatować partycji z windowsem 10 no i cóż... nie chciało przejść z etapu ,,przygotowanie"

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...