Skocz do zawartości

Wycena egzotycznej chyba obudowy, płyty i ramu


Recommended Posts

Hej, powiedzcie mi prosze 3 rzeczy

1. Co to jest za model obudowy i ile to jest warte? nie mogę namierzyć modelu ale obudowa jest przepotężnie pojemna powiem szczerze - wydaje mi się,żę mój be quiet silent base 800 jest ciaśniejszy sporo w środku

https://www.neckermann.de/p/csl-hydrox-t8810g-powered-by-asus-gaming-pc-amd-ryzen-7-rtx-2070-16-gb-ram-1000-gb-hdd-240-gb-ssd-wasserkuehlung-836424663
taka obudowa + ma takie wentylatory RGB jak na zdjęciu - co to za modele i ile to może być warte?

 

2. Płyta główna b450 ale wydaje mi sie,że nie taka zwykła tylko jakaś dopasiona z b450 -  Asus TUF Gaming B450M-Pro II - serio jakaś dobra werjsa (albo taką udaje ) bo ładnie metalem jest zabudowana + ma wifi a raczej tak tanie i słabe płyty nie mają. Ile to może być warte? szukałem na portalach z ogłoszeniami ale tego modelu nie ma - są te bez wifi, bez pro, jakieś  gorsze.

 

3. No i trzecia rzecz... mam dwa zestawy kości RAM https://www.amazon.pl/Corsair-CMK32GX4M4B3200C16-Vengeance-3200Mhz-Performance/dp/B017NW5RW8/ref=asc_df_B017NW5RW8/?tag=plshogostdde-21&linkCode=df0&hvadid=504476222346&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=12274263271607775137&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9067569&hvtargid=pla-435188225709&psc=1  

DDR 3200Mhz od Corsair. Mam jakby dwa zestawy (każdy 2x8GB + ma oddzielnie pudełko) wiec - jak gdzie i za ile byście to sprzedawali? 
Gwarancja bez dowodu zakupu tych pamieci jest?

lepiej mi się opłaci sprzedać 2x zestaw po 16gb na odzdzielnych aukcjach prawda?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...