Skocz do zawartości

Słuchawki do PC i PS5, do muzyki i gier - 700-1100zł


Recommended Posts

Witam. 

Chce zmienić swoje słuchawki Huperx Cloud na coś lepszego do gier i muzyki.

- Przewodowe lub bezprzewodowe.

- Muszą być kompatybilne z PC i PS5

- Nie zależy mi na dobrym mikrofonie.

- Cena 700-1100zł

 

Steelseries arctis z tego co czytałem średni dzwięk, ASTRO A50 Wireless problemy z ps5 i adapterem który wydali (z tego co widziałem na kilku komentarzach na amazonie)

Najlepsze jakie znalazłem z bardzo pozytywnymi opiniami ludzi od testowania takich rzeczy to HyperX Cloud Orbit S na które jest teraz niezła przecena w rtveuroagd

https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/kingston-sluchawki-hyprx-cloud-orbit-s.bhtml

 

 

zamówiłem te orbity 

Link to post
Share on other sites

Brałbym HyperX Cloud Orbit S.

Te przetworniki planarne robią tam świetną robotę, do tego funkcjonalność słuchawek też spora. Nie wiem, jak z mikrofonem, nie interesowałem się, ale słuchałem Audeze Mobius i dla mnie to chyba najlepsze nauszne BT jakich słuchałem, a Orbity na nich bazują :)

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się czy będę potrzebował lepszej karty dźwiękowej od zintegrowanej w płycie z490 tomahawk, mam jeszcze Asus Xonar Photobeus Solo, ale nie korzystam z niej dla lepsze wentylacji karty graficznej i korzystając z tej karty miałem zakłócenia. Z tego co czytałem to słuchawki mają wbudowany wzmacniacz i jakieś układy. Słuchawki i tak są na USB więc chyba ta karta Asusa nie zrobi różnicy ?

Link to post
Share on other sites
W dniu 7.06.2021 o 11:44, FeX napisał:

Brałbym HyperX Cloud Orbit S.

Te przetworniki planarne robią tam świetną robotę, do tego funkcjonalność słuchawek też spora. Nie wiem, jak z mikrofonem, nie interesowałem się, ale słuchałem Audeze Mobius i dla mnie to chyba najlepsze nauszne BT jakich słuchałem, a Orbity na nich bazują :)

 

Potestowałem słuchawki kilka dni. Dźwięk świetny ale ciągle szumią co jest wyczuwalne nawet w czasie słuchania czegoś na średniej głośności, wymagają włączania pomimo połączenia po kablu, są średnio wygodne, mocno cisną na czubku głowy, dodatkowo konstrukcja jest podatna na złamania plastiku przy słuchawce o czym pisze wielu posiadających je. Poza tym eurortvagd wysłał mi używane słuchawki..

comment_1623259198agcn8XzCVQ4p8Z1fO4TaMd

 

Więc myślę nad odesłaniu ich i zakupieniu Beyerdynamic DT990 Edition 250 Ohm, myślę że to będzie dobry kompromis pomiędzy zabudowanymi słuchawkami a otwartymi bo wersja 990pro ma wydaje się całkowicie otwarte boki z żeberkami a przy wydajnym PC pomimo bardzo dobrego chłodzenia jakieś odgłosy wydaje. Jeśli chodzi o PS5 to gram tam tylko w gry fabularne więc głośniki Logitech z906 świetnie dają radę, w przyszłości może kupię kartę dźwiękową na usb która współgra z ps5 pod słuchawki.

https://www.ceneo.pl/1147331

 

Myślisz że to dobry pomysł ?

Link to post
Share on other sites

Przyszły te DT990, niestety nic specjalnego, oprócz nieziemskiej wygody w noszeniu to dźwięk jest pozbawiony basu i zbyt jaskrawy, w muzyce brak mięsistości, w grach dźwięk jest kiepski. Żeby nie było podłączyłem je do dźwiękówki asus photobeus solo, wzmacniacz 900 Ohm. Jedynie słuchanie muzyki z gitarą, skrzypcami, mocnym vocalem może dać jakąś radość z użytkowania ich, ale poza tym HyperX Orbit S biją je na każdym polu w kwestii dźwięku. Więc pozostaje mi przeboleć niewygodę i cieszyć się z Orbitek :->

Edytowane przez s2awek
Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, s2awek napisał:

Przyszły te DT990, niestety nic specjalnego, oprócz nieziemskiej wygody w noszeniu to dźwięk jest pozbawiony basu i zbyt jaskrawy, w muzyce brak mięsistości, w grach dźwięk jest kiepski. Żeby nie było podłączyłem je do dźwiękówki asus photobeus solo, wzmacniacz 900 Ohm. Jedynie słuchanie muzyki z gitarą, skrzypcami, mocnym vocalem może dać jakąś radość z użytkowania ich, ale poza tym HyperX Orbit S biją je na każdym polu w kwestii dźwięku. Więc pozostaje mi przeboleć niewygodę i cieszyć się z Orbitek :->

 

DT990Pro lepiej by się sprawdziły :) Niemniej kupowanie Beyerów ma sens, jak masz czym je napędzić, nie ma takich kart dźwiękowych niestety.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...