Skocz do zawartości

Słuchawki do telefonu dla dziecka 11lat 50-150zł ?


Recommended Posts

Witam córce padły słuchawki douszne . Jakiś szajs . Kupił bym jej coś przyzwoitego . Problem taki , że standardowe douszne są za duże dla niej , np od Samsunga a51 .  Może znacie jakieś modele które by podpasowały . Ewentualnie mogą być nauszne , ale przenośne . Źródło to telefon Xiaomi note 8t . Słuchawki sam nie wiem czy na kablu czy bt.  

 

Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, FeX napisał:

Jakie słuchawki dokładniej padły? Jaki model? Jakie słuchawki są za duże?

 

Padły słuchawki minionki z pepco model dokładny nieznany :D  Za duże jak wspomniałem oryginalne od samsunga a51 . 

 

Hd35 wyglądają fajnie , jak córka wróci to jej pokaże .

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

Chyba żadnej z tych poleconych bym nie kupił, bo to takie przeciętniaki we wszystkim :D

Trzeba się zastanowić jakie słuchawki będą potrzebne.

Dla dzieciaka kabel to będzie najprawdopodobniej problem, a takie nauszne słuchawki jak DTX 300p dla mnie są bardzo niekomfortowe.

 

Szczerze nie zastanawiałem się nigdy, jakie słuchawki będą najlepsze dla 11 letniego dziecka :D Największy problem to ta wielkość, skoro są problemy o których wspomniałeś. Najlepiej jakbyś wstawił fotki tych słuchawek, które był dobre i tych, które za duże, żebym cokolwiek wiedział. W niskiej cenie znacząco lepiej zagrają dokanałowe, choć i pchełki można kupić za niewielkie kwoty, ale to już raczej zakup z ali.

Link to post
Share on other sites

Rozmawiałem z dzieckiem to mi powiedziała , że kupi sobie drugie w pepco za 3zł :D  Że jej droższe nie są potrzebne bo i tak rzadko używa . Już wiem dlaczego od samsunga są za duże https://allegro.pl/oferta/oryginalne-sluchawki-do-telefonu-samsung-mikrofon-9539320227?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_Telefony+i+Akcesoria&ev_adgr=Akcesoria+GSM&gclid=CjwKCAjwqvyFBhB7EiwAER786bt0IUenFgbPRYYdPTvlPD_dJ_8LWOFFsWPGVacrAYtDdENaL2wxOhoCQe8QAvD_BwE

Tego typu powinny pasować https://www.ceneo.pl/31595791

Może coś z ali do 50 zł bo to i tak będzie duży przeskok ? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...