Skocz do zawartości

Mało fps w csgo na mocnym pc


Recommended Posts

1 co to sprawdź komendę fps_max i ustaw ją na 0 czy tam 400

Na pewno full hd? Próbowałeś różnych optymalizacji windy z yt albo forum jakiegoś (nie mówię o programach tylko wyłączeniu niepotrzebnych rzeczy/usunięciu).

Sprawdzałeś ustawienie nvidii czy są ustawione odpowiednio?

Sv/var w normie nie świeci się na kolorowo? Komend do cs-a czy to startowych czy to do ustawienia w grze też jest sporo musisz potestować co będzie u ciebie działało.

 

Link to post
Share on other sites
14 minut temu, pawluto napisał:

Wez czlowieku się zastanów - Czy 200/250 fps to mało ???

Uważasz że jak będziesz miał więcej to będziesz lepszym graczem ???

200 fps to bardzo dużo i wystarczająco !!!

Jak masz monitor 240hz bądź 360 to już jest różnica, po za tym twoje myślenie jest dziwne -Działa to działa po co drążyć temat co z tego że powinno lepiej. Ja te wyniki na ryzenie 5 2400g z gtx 1660 bije w full hd.

Link to post
Share on other sites

1280 na 960 rozdziałka, ustawienia mieszane w stronę średnich, zasilacz corsair 750 gold. Co to ogarnięcia systemu i programów to mam wyłączone praktycznie wszystko co jest zbędne. ustawienia mam pod wydajność, komendy startowe też mam. W innych grach nie mam takich problemów a w cs od pewnego czasu 

Link to post
Share on other sites

Miało i był wyraźny drop fps avg z 700 na 400. Było to związane z jakimś guanem po stronie serwerów - teraz jest praktycznie po staremu. 

 

Zestaw i7-10700k + gtx 1080 powinien w 1080p @low kręcić 450-500 fps z dropami w okolice 300. 1280x960 @med powinno klatkaż podnieść średnio x1.3.

 

200 fps to ja mam na mobilnym APU R5 4500U (720p @low) więc coś zdecydowanie jest nie tak. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...