Skocz do zawartości

Radio kieszonkowe Soundmaster DAB170SW


Recommended Posts

Ostatnio poszukiwałem fajnego radia kieszonkowego. I w końce się zdecydowałem i kupiłem nowe radio. Może ktoś z Was miał do czynienia z tym modelem radia? Jak go oceniacie po dłuższym użytkowaniu?
Soundmaster DAB170SW
Jak na razie odbiera bardzo dobrze. Ma antenę teleskopową. Odbiera stacje FM i DAB+. Radio ma RDS.
Jest możliwość zaprogramowania 20 stacji DAB+ i 20 stacji FM.
Co jest fajne, że można słuchać przez głośniczek, albo przez słuchawki.
Radio ładuje się kablem micro USB. Można ładować przez port USB komputera, lub przez zasilacz USB.
Na razie jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia. Polecam i zachęcam żeby (kto ma) napisał opinię dla innych zainteresowanych. :)
Pod spodem zdjęcia radyjka.

cf8facf6ba570.jpg
c416b83c3385d.jpg
e0da30a5a0f5a.jpg

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem to szkoda hajsu na DAB+. Jeszcze sporo czasu minie zanim się ten standard upowszechni, bo na chwilę obecną to w DAB+ nic ciekawego nie ma. Z tym ładowaniem akumulatora też słabo trochę. O wiele bardziej praktyczne byłoby radyjko zasilane z tradycyjnych "paluszków". No ale skoro kupiłeś…

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Według mnie jest to po prostu bardziej praktyczne. Jak się "paluszki" rozładują, to po prostu wymienisz i dalej jazda. A tak masz kolejne urządzenie, które musisz ładować z gniazdka. Średnio wygodne. Mnie tam wystarczy, że smartfon muszę ładować, tak poza tym to ogólnie preferuję sprzęty zasilane klasycznymi bateriami. Zawsze można kupić zestaw akumulatorków w formacie AA/AAA.

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...