Skocz do zawartości

Najtańszy sposób na PADA do komutera


Recommended Posts

Witam,

 

Mam do Was pytanie. Otóż nie chciałbym kupować nowej konsoli, ponieważ główne gry w jakie na niej gram to FIFA. Jako że mam teraz troszkę więcej wolnego czasu chciałbym pograć w fifę ale na PC, tylko chciałbym podłączyć pod to PADA z xboxa 360 jest taka możliwość? Pewnie jest, ale jak to zrobić najtańszym kosztem?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 3.07.2021 o 09:12, TitoBandito01 napisał:

Jeżeli masz mobo z obsługą BT, to zwyczajnie włącz ją w biosie i w Windowsie sparuj pada z systemem i tyle. Jeżeli nie masz BT w kompie, to dokup kabel USB i już. Więcej nie potrzeba.:)

 

To rozwiązanie niekoniecznie będzie poprawnie działać.

Osobiście testowałem i niestety, ale jak tylko pad znajdował się w odległości około pół metra od obudowy kompa, to pad nie działał poprawnie a czasem kompletnie się rozłączał. Pomogło dokupienie dedykowane odbiornika BT do pada.

Płyta Asrock Taichi Ulitmate Z390.

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, k0zik napisał:

 

To rozwiązanie niekoniecznie będzie poprawnie działać.

Osobiście testowałem i niestety, ale jak tylko pad znajdował się w odległości około pół metra od obudowy kompa, to pad nie działał poprawnie a czasem kompletnie się rozłączał. Pomogło dokupienie dedykowane odbiornika BT do pada.

Płyta Asrock Taichi Ulitmate Z390.

 

U mnie na Taichi B550 żadnych problemów. Ale i tak gram na "kablu" - bateria za szybko leci na BT.%-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Kwalifikuje się pod złotą łopatę ale w temacie. 

 

Kupiłem dziecku (dostałem w sumie) Psi Patrol: miasto przygód na Steam. TLDR: gra na PC nie chodzi w połączeniu z klawa + mysz :/ Podpiąłem pada od Xbox (kupiony za 20 pln) na USB i leci bez najmniejszych problemów. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...