Skocz do zawartości

Pady do ATH MSR7 (brown)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kombajn,

Recommended Posts

Cześć,

 

jako, że moje oryginalne pady już się sypią, poszukuję czegoś na wymianę. Na allegro znalazłem coś takiego: NAUSZNIKI PADY DO AUDIO TECHNICA MSR7 M50 40 30 20 - Sklep internetowy AGD i RTV - Allegro.pl, czy tego typu rozwiązania mają rację bytu? Nigdy wcześniej nie kupowałem padów na wymianę i nie orientuje się gdzie szukać  i na co zwracać uwagę.

Edytowane przez Kroju
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Wszystko zależy od tego ile chcesz wydać. Oraz czy chcesz nauszniki zbliżone do oryginalnych czy coś lepszego. Ja właśnie potrzebowałem zamówić pady do M50x i wybrałem te z Amazonu:

https://www.amazon.pl/Pianka-pamięcią-ksztaltu-sluchawek-dousznych/dp/B083DMWBFS/

Ale idą z Chin więc trzeba poczekać. Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze odrobinę można kupić bezpośrednio z AliExpress.

Idąc w druga stronę jeśli chcesz coś lepszego od oryginału to na Allegro masz pady z prawdziwej skóry:

https://allegro.pl/oferta/audio-technica-ath-m50x-ath-m40x-pady-nauszniki-10735575505

A jeszcze poprzeczka wyżej są pady firmy Dekoni (musisz szukać po nazwach są na allegro z reguły). Do każdych masz w opisie wykres częstotliwości pokazujący wpływ danych nauszników na dźwięk. 

https://dekoniaudio.com/filter/?product_cat=ath-msr7

Ciekawą opcją są też pady Yaxi nad którymi się dłuższą chwilę zastanawiałem ale chwilowo mnie budżet nie puścił:

początek o padach 17:24

 

 

 

https://www.amazon.pl/YAXI-stPad2-LR-niebieski-czerwony/dp/B0785WRK1Z/

Te które podlinkowałeś maja dobre recenzje na allegro i powinny zapewnić dźwięk zbliżony do oryginału. Więc jeśli nie ma niczego co byś chciał zmienić w sposobie grania swoich słuchawek (a nauszniki baaardzo mocno wpływają na barwę dźwięku) to jak najbardziej będą ok.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, cyna76 napisał:

na stronie Audiotechnica możesz sobie dokupić oryginalne poduchy do swojego modelu 

Taaa Tylko że oryginalne do MSR7 kosztują 49 Euro i nie jest to żaden cud. A za tyle to można przebierać do woli w najlepszych padach na rynku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za propozycję,

 

te skórzane z drugiego linku wydają mi się racjonalnym wyborem. Napisałem do sprzedającego, czy posiadają takie w kolorze brązowym, jeżeli nie będzie to i tak chyba skuszę się na nie w wersji czarnej.

 

 

Link to post
Share on other sites

Dziś odebrałem pady, no i mam mały dylemat. O ile pad po lewej stronie wygląda ok, to niestety ten po prawej już niekoniecznie - szycie i ta bulwa na dole. Jak myślicie, reklamować czy zakładać i się nie przejmować (może taki urok tych padów)? 

 

photo_2021-06-08_12-37-08.thumb.jpg.62c877da5cd82ad585ae334305bbd41e.jpg

photo_2021-06-08_12-37-09.jpg

photo_2021-06-08_12-37-09 (2).jpg

Link to post
Share on other sites

o kurła , to już wiem że jak będę potrzebował kupię oryginały , bez obrazy ale na ZPT w podstawówce robią lepsze

Edytowane przez cyna76
Link to post
Share on other sites

No teraz to już jest ok chyba. Dźwięk w porządku? Moje M50X niestety po założeniu hybrydowych padów diametralnie się zmieniły. I to do tego stopnia że już ich nie mam. także nie polecam hybryd jeśli komuś bazowy dźwięk M50X odpowiadał.  

Link to post
Share on other sites

 Pady dużo wygodniejsze - bardzo fajnie układają się na głowie, wydaje mi się, że są nieco większe, co też pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Co do dźwięku - byłem świadomy, że muszę przez kilka dni przyzwyczaić ucho, jednakże już na wstępie wydawało mi się, że brakuje niskich tonów (co skorygowałem w EQ - SC808). Ostatecznie, w moim odczuciu wszystko gra prawidło i finalnie (mimo zwrotu pierwszej pary) jestem z zakupu zadowolony :] 

 

edit: zobaczymy jak z ich wytrzymałością po dłuższym okresie 

 

Edytowane przez Kroju
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...