Skocz do zawartości

Retro masakra - wątek foto


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Szkoda gadać w tym temacie. Teraz tylko z wysyłka kupię budę jak będzie w oryginalnym kartonie albo z odbiorem osobistym.

Mam 3 odpowiadające mi budy pod konkretne zestawy i wszystkie 3 jakoś szturchnięte.

Teraz w zasadzie obudowy w zestawach klasyfikuję jako dodatkowa ochrona wysyłanych części ze środka :rotfl:

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, buszi napisał:

Szkoda gadać w tym temacie. Teraz tylko z wysyłka kupię budę jak będzie w oryginalnym kartonie albo z odbiorem osobistym.

Mam 3 odpowiadające mi budy pod konkretne zestawy i wszystkie 3 jakoś szturchnięte.

Teraz w zasadzie obudowy w zestawach klasyfikuję jako dodatkowa ochrona wysyłanych części ze środka :rotfl:

A wspominasz żeby odpinali chłodzenie? bo przy wstrząsie może zaczepy wyłamać

Link to post
Share on other sites

Jeszcze mi nic nie przyszło z uwalonym chłodzeniem, bo zależy jakie jest i też jaki tam jest sprzęt :P Czasami mi nawet nie zależy i nie będzie rozterek czy zostawić, bo jest czy się rozdupczyło... i łatwiej mi w złom karton wtedy wrzucić :P 

Jak wartościowy to piszę co i jak można zabezpieczyć. Raz zapomniałem, a zanim potem koleś odczytał to sprzęt był u mnie i był tak spakowany w środku, że ciężko było go rozpakować. Aż do gościa jeszcze raz napisałem z podziękowaniami.

Ale też często jest tak, że środek zabezpieczony, a sam komp w cienkim kartonie...

Zwykle są to jakieś wieżowe chłodzenia w tym co kupuję więc praktycznie wszystkie na śruby. Tam w zasadzie nie ma się co urwać, chyba, że to będzie jakaś Scythe Ninja Cu, bo to ponad kilogram waży ale to wtedy odpada albo całe chłodzenie albo pół płyty :D 

 

---

 

Komplet czerwone mobo + czerwona pamięć + czerwona sieciówka xD

https://www.olx.pl/d/oferta/czesci-komputerowe-CID99-IDLRuKX.html

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.01.2022 o 08:37, cooger napisał:

Nadal aktualne  :D

Zobaczcie zapomniałem, że Creative kiedyś nawet napędy robili. Karty graficzne również. A wiecie dlaczego zostali tylko przy dźwięku? bo tam jest najłatwiej pościemniać klientów . Do dziś, to im się udaje z sukcesem ,jeszcze ich ludzie wychwalają .

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, tomek11 napisał:

Płakać się chce , jak się dostanie kartę w takim stanie .. 

GF4 TI 4600

Ktoś chyba nieudolnie próbował uczyć się lutować, czy tam kto wie co z nią robić..

 

WP-20220219-21-43-28-Pro-1.jpg

 

WP-20220219-21-46-28-Pro-1.jpg

To jest topnik czy co? Trzeba umyć i sprawdzić czy ścieżki są OK. Może nie będzie tragedii ;) P.S. Dlaczego część kondensatorów jest SMD a część THT?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...