Skocz do zawartości

Retro masakra - wątek foto


Recommended Posts

Mam taki pomysł na wątek foto gdzie wstawiamy największe masakry/wtopy/błędy/głupoty które znajdziecie podczas renowacji sprzętów czy jak coś kupicie. Wiem, że jest wątek zbiorczy  Retro wspomnienia, retro problemy, retro dziś. ale on jest bardzo szeroki, a tutaj wstawiajmy tylko fotki ZONKów :facepalm:

 

Na dobry początek - komputer kupiony w celu pozyskania obudowy z zasilaczem. Obudowa przyszła mielonka (brawo PP!), a w środku znalazłem A7V333 z Duronem 1800 Zalmanem CNPS5000Plus. Nie mniej stan tychże artefaktów nie zachwyca :D

 

 

63367af92c7bb365gen.jpg

bbf56ed8915ec498gen.jpg

5e9a75dc143f4323gen.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Autentycznie wierzę sprzedawcy że cały ten złom był sprowadzony z niemiec. Jednym z powodów jest to:

1xsjuq.jpg

 

Pierwsza myśl - może celowo ktoś delidował? Otóż nie. Cep jest z gotowego komputera medion i ktoś zrobił dokładnie to samo co ja ze swoim. Przy próbie ściągnięcia oderwał czapkę, bo pasta tak mocno trzymała. Wygląda na to że to powszechny problem w tych komputerach. Trzeba będzie zrobić kolejny breloczek :mlotek:

 

20210629_135903p1jiz.jpg

 

 

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Do mnie gość przysłał 4 płyty główne w pudełku po puzzlach i tylko jedna była w foli antystatycznej a reszta bez żadnego zabezpieczenia i wszystkie sklejone do kupy taśmą pakową. Jak mu napisałem, że paczka praktycznie w ogóle nie zabezpieczona to mi napisał: "Witam , A to bardzo mi przykro, że źle była zabezpieczona.  Mam  nadzieje że wszystok oki jest. W takim razie poproszę o komentarz do aukcji. Pozdrawiam i miłego dnia." xD

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, buszi napisał:

Byle tylko cep działał, reszta pewnie brana, bo w zestawie :P

To baleron jak coś. Ale w sumie to on przeważył nad decyzją o zakupie, najważniejsza była ta płyta. ruszyła po ponownym wciśnięciu kondensatora palcem XD

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...