Skocz do zawartości

Brak możliwości wyjścia z trybu awaryjnego po aktualizacji systemu.


Recommended Posts

Witam forumowiczów. Historia wygląda tak: ściągnąłem sobie Days Gone i od razu chciałem sobie zainstalować najnowsze stery do grafiki pod tę grę bo takowe są. Zawsze robię to w trybie awaryjnym bez obsługi sieci programem  DDU  tak jak jest zalecane. Zapomniałem jednak że komp czeka na aktualizację systemu przy najbliższym ponownym uruchomieniu  lub przy jego wyłączeniu. Stery do grafiki się odinstalowały i komputer zaczął się uruchamiać ponownie i oczywiście aktualizować. Niestety po chwili wyskoczył komunikat że aktualizacja nie doszła do skutku i trwa cofanie zmian. Zrobiło mi się gorąco...Od tej pory co bym nie zrobił ( odinstalowywanie sterów jeszcze raz, instalowanie ponowne, instalowanie poprzednich sterowników) komputer nadal uruchamia mi się w trybie awaryjnym a w MSI Afterburner nie ma zainstalowanych żadnych sterowników. Myślę że ma to związek z tą nieszczęsną instalacją aktualizacji systemu która nie doszła do skutku. Zauważyłem jeszcze że przy instalacji sterów do grafiki pomijany jest jeden etap w którym to wybieramy czy mają się instalować same stery czy też z Ge Force Experience. Coś tu jest nie tak. Pytanie co mam teraz zrobić żeby chociaż wyjść z tego trybu awaryjnego, tak żeby komputer uruchomił mi się normalnie. Proszę o pomoc i jakieś porady. Pozdrawiam.

Dodam jeszcze że mimo że instalacja sterowników przechodzi niby pomyślnie to tych sterów nie ma zainstalowanych.Podsumowując: 1.Po ponownym uruchomieniu kompa,po jego całkowitym wyłączeniu od prądu i włączeniu, cały czas uruchamia mi się w trybie awaryjnym.2 mimo że instalacja sterowników przechodzi ( chociaż inaczej niż zawsze bo nie ma w trakcie instalacji wyboru czy instalować dodatkowo GeForce Experience)tych sterowników nie ma zainstalowanych.Oczywiście wolałbym uniknąć formatu.Dysk mam nie podzielony na partycje więc wszystko poszło by w kosmos.

Reklama
Edytowane przez login1969
Link to post
Share on other sites

Dzięki będę próbował jak wrócę z pracy.

Dzięki serdeczne, pomogła ta trzecia metoda, którą podałeś a tam metoda 2 "Konfiguracja systemu". Usunąłem jeszcze raz stare stery do grafiki i bez problemów zainstalowały się nowe, jednak nie wchodziłem już w tryb awaryjny. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...