Skocz do zawartości

GTX 770 - problem z obrazem


Recommended Posts

Hej, mam problem z karta GTX 770. Kupiłem nowy komputer (MSI z590 i procesor i9-10850K). Ze względów finansowych wstrzymałem się z kartą graficzną. Postanowiłem jeszcze trochę poużywać tą którą miałem. Tyle że mam z Nią problem. Jak odpalam komputer to nie ma obrazu. Najciekawszym objawem jest to, że obraz pojawia się tylko i wyłącznie jak zresetuje komputer poprzez wyłącznie listwy do której jest podpięty. Komputer się włączy wtedy i jest obraz, ale jak tylko go wyłączę i będę próbował ponownie włączyć, albo uruchomię ponownie, to brak obrazu. Pierwszy raz w życiu mi się takie coś zdarzyło i nie wiem jak ugryźć temat. Czy to karta już jest na pół zdechła - jakoś przeżyje. Czy może coś z nowych komponentów jest źródłem problemu tylko tego za szybko nie sprawdzę inna kartą. Ktoś mam może jakiś pomysł?

Link to post
Share on other sites
W dniu 16.05.2021 o 17:26, 8gwiazdek napisał:

No dobra, czy w chwili kiedy nie masz obrazu na GTX 770 jest on na karcie zintegrowanej ?
Sprawdziłeś w bios priorytet kart  (iGPU, GPU) ?

 

Dzięki za sugestie, wyjąłem kartę jeszcze raz i zamontowałem jeszcze raz i póki co działa. Temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...