Skocz do zawartości

Gdzie kupię "od ręki" taki blok [?]


Recommended Posts

witam

 

mam takie pytanie, orientujecie się gdzie mogę kupić "od reki" -

 

Watercool HEATKILLER® IV PRO (AMD processor) COPPER NI

https://www.angela.pl/p11740,watercool-heatkiller-iv-pro-amd-processor-copper-ni.html

 

tak aby po zakupie mi go przysłali, gdyż zamówiłem taki w angela.pl ale tam to se jaja robią z ludzi delikatnie mówiąc (aż prosi się aby miechem porzucać ostro ... powaga)

ponad miesiąc czasu czekam ... normalnie jaja

Edytowane przez romek.niewiadomek
literówka
Link to post
Share on other sites

Ale zdajesz sobie sprawę, że wszystkie sklepy internetowe mają coś takiego jak dostępność danego przedmiotu, po za tym wklepując nazwę bloku w googlach  w pierwszych 3 wynikach wywala największe sklepy w pl gdzie blok  jest dostępny 

Link to post
Share on other sites
W dniu 14.05.2021 o 20:31, PatrykT napisał:

Ale zdajesz sobie sprawę, że wszystkie sklepy internetowe mają coś takiego jak dostępność danego przedmiotu

Tak, zdaję ... jak zamawiałem blok pisało 14 czy 15 dni czas realizacji, jutro będzie dokładnie 45 dni

 

W dniu 14.05.2021 o 20:31, PatrykT napisał:

po za tym wklepując nazwę bloku w googlach  w pierwszych 3 wynikach wywala największe sklepy w pl gdzie blok  jest dostępny 

no dzięki za info... pierwszy wynik u mnie to angela ... :/ następne 2-3 to jakieś sklepy z niemiec i uk, dalej wynik z owocowego gdzie towaru od dawna nie ma albo wogóle nie było bo nawet zdjęcia nie ma w ofercie a dalej to już wogóle ... nie ten blok tylko do RIPPERÓW

Zatem pomogłeś jak **j, dzięki :)

Edytowane przez romek.niewiadomek
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.05.2021 o 17:32, marko22 napisał:

 blok zakupiony, "przyszedł" i tu porażka po prostu, pudełko z blokiem zapakowane tylko w papier, w komplecie nie ma backplane'a / backplate'a ( jak zwał tak zwał ale ni ma) ... jednym słowem porażka prawie 5 stów i czuję się wydymany ... , że ktoś dzisiaj produkuje takie buble :/// 

Link to post
Share on other sites

Czegoś nie rozumiem. Zapakowane tylko w papier? Czy w papier i jeszcze jedno pudełko? Jaki backplate Ty chcesz do niego? Zdjęcie poproszę. Jak masz używać słów "wydymany", to poprzyj to jakimś dowodem. Ja do nich nie mam nic. Każda przesyłka zapakowana oczywiście w papier w innym pudełku. Nawet mały bzdet potrafią przysłać w 3 razy większym pudełku. Nie bronię ich, ale coś tu mi nie gra. A poza tym, jeśli masz jakieś ALE, to się wysyła wiadomość do firmy, albo odsyła przedmiot i prosi o zwrot kasy. Bez dymania.

Link to post
Share on other sites

 

W dniu 31.05.2021 o 11:47, romek.niewiadomek napisał:

pudełko z blokiem zapakowane tylko w papier

 nie wiem jak mam Ci to prościej wytłumaczyć - ... pudełko z blokiem oklejone tylko szarym papierem, zero zabezpieczenia przed uszkodzeniem, do tej pory zawsze sprzęt do LC kupowałem od Słoweńców i zawsze miałem w komplecie razem z blokiem "backplate'e" - czyli coś takiego:

 

https://www.ekwb.com/shop/ek-supremacy-evo-backplate-lga-115x-am4

 

mimo, że Słoweńcy mają takie coś w ofercie to nigdy nie musiałem tego dokupować, gdyż zawsze było w komplecie z blokiem

 

- żadnej wzmianki na stronie angeli czy highflow, że nie ma w komplecie czegoś takiego albo rekomendacji aby dokupić do "zestawu" i tu właśnie czuję się wydymany 

Link to post
Share on other sites

Wiesz co.....jeśli mam być złośliwy, tak jak Ty wyżej w stosunku do kolegi, to powiem Ci tak: Kupujesz i nie wiesz, co kupujesz. Więcej - nawet nie chciało Ci się zajrzeć do instrukcji i sprawdzić sposobów montażu. Poinformuję Cię w takim razie, że backplate jest OPCJONALNY. MUSISZ GO SOBIE DOKUPIĆ. Bo da się zamontować blok bez tego.

Proszę, filmik:

 

Stronka:

https://thermalbench.com/2015/04/03/watercool-heatkiller-iv-pro-cpu-waterblock/4/

 

I wszystko staje się jasne. Na koniec - nikt Cię nie wydymał, tylko sam to zrobiłeś. Następnym razem przeanalizuj dokładnie, co chcesz, czego potrzebujesz, masz wątpliwości - wyślij zapytanie do sklepu. Przy każdej części jest opis, co znajduje się w zestawie. Nie ma upragnionego backplate? Zaświeca się czerwona lapmka w głowie i drążę temat.....

2 godziny temu, romek.niewiadomek napisał:

albo rekomendacji aby dokupić do "zestawu

Nie za wiele wymagasz? To Ty budujesz swoje LC i to Ty masz wiedzieć, co Ci potrzeba. A jak któryś z producentów nie prowadzi za rączkę, jak Słoweńcy.....no cóż. To kupuj od Słoweńców.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...