Skocz do zawartości

[WYCENA] zestaw Ryzen 5 3600, Tomahawk B450 MAX, GeForce RTX2070 Super, akcesoria, monitor


Recommended Posts

Hey,

planuję wyzbyć się pożeracza czasu i jedynym rozsądnym dla mnie rozwiązaniem jest sprzedać zestaw jaki posiadam, do przejrzenia wiadomości i zapłacenia rachunków mam laptopa więc blaszaka chętnie sprzedam. Jednak obecna sytuacja na rynku PC jest jakaś zakręcona, sprawdziłem ceny na allegro jak i olx ale to, że coś jest za tyle wystawione nie oznacza że znajdzie nabywcę. Dlatego podam ceny jakie ja poprzez analizę portali aukcyjnych zrobiłem i prosiłbym o Wasz komentarz czy ma to realne szanse.

Podkreślę, że zależy mi na sprzedaniu komputera jako zestaw, nie chce zbyt bawić się w pojedyncze elementy i obawę, że pozostaję z jakimiś 1 podzespołem, który będzie leżał. Cały sprzęt na gwarancji i co może być istotne dla niektórych wszystko posiada oryginalne pudełka.

 

CPU:         AMD RYZEN 5 3600 3.6-4.2 GHz AM4 6C/12T _||_                        650
Chłodzenie:    CHŁODZENIE WODNE AIO NZXT KRAKEN V2 X62 280MM _||_                    500-550
Płyta główna:    MSI B450 TOMAHAWK MAX AM4 _||_                                350
GPU:         GIGABYTE GeForce RTX 2070 Super Windforce OC 3X _||_                    3700-4500
RAM:        GoodRam IRDM PRO 2x8GB DDR4 3600 CL17-19-19 Czarna IRP-3600D4V64L17S/16GDC _||_        300
Dysk SSD:    Western Digital BLACK SN750 1TB M.2 2280 TLC (WDS100T3XHC) _||_                650-700
Dysk HDD1:     Western Digital Caviar Green, 3.5", 2TB, SATA III, 64MB cache _||_             150
Dysk HDD2:     Seagate BarraCuda 2TB 3.5'' SATA/600 _||_                         150
Dysk HDD3:     Seagate BarraCuda 7200.11 (1.5TB,32MB,SATA II-300) (ST31500341AS) _||_             100
Zasilacz:    Seasonic FOCUS GX-650 80Plus Gold 650W _||_                        350
Obudowa:     NZXT H440 v2_||_ (PWM HUB dla wentylatorów)                        250
Monitor:     MSI Optix MAG341CQ (UWAGA posiadam oryginalny uchwyt to mocowania na ścianę, gdyż ten model tego normalnie nie posiada)                                    2100
Głośniki:    Logitech Z200                                        100

Peryferia:
Bungee:        Razer Mouse Bungee                                    50
Myszka:        Razer Naga Trinity                                     250
Słuchawki:    Razer Nari Wireless                                    350
Klawiatura:    Razer BlackWidow Elite Yellow Switch                            550-600

 

Jak wyceny okażą się w miarę trafne to będę chciał to łączyć może w jakieś "promocje" do monitora głośniki gratis.

Przy peryferiach jak ktoś chciałby cały zestaw nabyć, to Razer Mouse Bungee gratis, coś w tym stylu :)

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Link to post
Share on other sites

Ceny w miarę realne, zsumuj wszystko, odejmij z 10% za zestaw i można wystawiać. Ludzie i tak pewnie będą się pytać o pojedyncze części ale jak dasz dobrą cenę to i w całości powinien pójść.

Peryferia i monitor oczywiście osobno.

  • Dzięki 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...