Skocz do zawartości

Klawiatura XPG Summoner CHERRY MX SILVER+Keycapy puddingowe double shot PBT!!!!


Recommended Posts

Witam,

 

Do sprzedania klawiatura zakupiona 20.02.2020 roku w X-KOM - oczywiście posiadam paragony, który dołączam do przesyłki.
Klawiatura używana jakieś 7 miesięcy po czym postanowiłem spróbować czegoś mniejszego i aktualnie pracuje na klawiaturze 60%. Ostatni okres leżała i aktualnie czeka na nowego nabywcę.
W klawiaturze zmieniłem keycapy na puddingowe od SPC, które kosztują około 80 zł, klawiatura z podświetleniem prezentuję się bardzo ładnie. W bardzo dobrym stanie, w 100% sprawna technicznie, na zdjęciu można zobaczyć puddingowe keycapy(DBL Shot PBT - wytrzymalsze i lepiej wykonane) na owej klawiaturze z podświetleniem.

Posiada przełączniki CHERRY MX SILVER - jedne z najszybszych na świecie na których bardzo fajnie się pracuje/gra.
Posiada również tak jak widać podpórkę pod nadgarstki, która była mało używana i naprawdę jest przyjemna w dotyku.

 

Posiada również pokrętło do głośności, przycisk do wyciszania dźwięku oraz oprogramowanie, które można ściągnąć ze strony producenta.
Starych keycapów ABS pozbyłem się, gdyż jak to ABS ma w zwyczaju po chwili ściera się czcionka oraz stają się one "świecące".

 

 

Podsumowując klawiatura 349 zł + puddingowe keycapy za 80 zł - w atrakcyjnej cenie i na gwarancji w bardzo w dobrym stanie.

Klawiaturę wysyłam w oryginalnym opakowaniu oraz dołączam dowód zakupu oraz pudełko od keycapów.

 

 

Zapraszam do zakupu :)

 

Cena : 220 zł + KW

Link do allegro : https://allegrolokalnie.pl/oferta/klawiatura-xpg-summoner-cherry-mx-silver-keycapy

 

 

PS. Zdjęcia widoczne na aukcji allegro :)

 

 

Edytowane przez shadows1991
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...