Skocz do zawartości

Płaska, wygodna bezprzewodowa klawiatura raczej do pracy niż gier.


Recommended Posts

 

Dobry, praca zdalna na laptopie sama w sobie jest wkurzająca a podłączanie klawiatury z domowego PC też nie ułatwia życia. Poszedłem więc na wirtualne zakupy żeby się rozejrzeć za niskoprofilową klawiaturą do pracy. Korzystam z taniej A4 Tech KV-300H – takie laptopowe klawisze, nic specjalnego ale ja lubię. Brakuje mi w niej anty-ghostingu i ew. podświetlenia. Popatrzyłem na Logitecha ale G9150 to już przegięcie cenowe a MX Keys w Europie z tego co widzę nie jest do dostania z układem US ANSI. Jest ISO ale go nie lubię☹ Poza tym coraz częściej słyszę głosy, o spadku jakości Logitecha więc za kasę jaką sobie wołają za te klawiatury może warto popatrzeć gdzieś indziej?

Na co jeszcze powinienem popatrzeć? Budżet 400-500 max, bezprzewodowa z możliwością pracy z 2/3 urządzeniami. Białe podświetlenie z regulacją natężenia mile widziane. RGB zniosę o ile będzie do tego jakiś rozsądny soft (tego z Hyperx np. jakoś nie trawię, mało intuicyjny dla mnie)

Myślałem, żeby wziąć coś mechanicznego ale te wszystkie klawiatury są jakieś takie strasznie cegłowate i wysokie. Wyglądają super, szczególnie te customowe ale po tym jak próbowałem coś podziałać na HyperX Alloy Origins syna ale jest mi po prostu niewygodnie tak zadzierać palce. Podpórka pod nadgarstki też jakoś mnie nie przekonuje.

Czy jestem skazany na membrany czy jest coś lepszego ale spełniającego moje wymagania?

Link to post
Share on other sites

Niestety w Europie raczej nie do dostania z układem ANSI. Chętnie bym kupił ale niż z ISO Na zdjęciach czy filmach na stronach sklepów widać ANSI ale Logitech tego nie dystrybuuje w Europie. A ściągnie ze Stanów to później problem z gwarancją. Na reddit sporo o tym jest, nie jestem sam z tym problemem

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...