Skocz do zawartości

Grafika do 1,5k

Recommended Posts

Cześć,

Odkładałem zakup nowej grafiki i się doigrałem...

Zestaw jak w stopce... szukam zastępstwa dla GIGABYTE R9 380 4GB.

Gram w FullHD - The Division 2, Breakpoint, Metro 2 - i o ile TD2 jeszcze jakoś idze to Breakpoint zaczyna się pikseloza.

Obecna Karta sprawna i pójdzie na sprzedaż... pytanie tylko w co obecnie celować w kwocie 1,5k?

Dzięki za pomoc!

Jedynie używki - nowe karty odpadają, chyba że wystarczy Ci coś pokroju 1050Ti za około 1300zł (co jest samo w sobie rozbojem w biały dzień...).

Ciężko cokolwiek mądrego doradzić. Za 1200-1400zł mozna poszukać używanej GTX 980Ti. Wydajność nie będzie zła (do FHD z bieda wystarczy do pogrania w nowości) tylko ryzyko że karta umrze jest spore. Na gwarancję nie ma co już liczyć :(

• Lubię to 1

Nie chcę się zgrywać na snajpera-cwaniaka ale dla dwóch różnych osób, po znajomości udało mi się załatwić RTX 2070 poniżej 1700 pln miesiąc temu (fakt, najtańsze modele i to pod koniec gw - ale zawsze) więc trzeba szukać. 

Dawać 1600 pln za 1660S tj patologia :/

Ej no, śmiejecie się :( A ja naprawdę trafiłem dobre okazje.

Pierwszy człowiek dostał w końcu pod koniec marca zamówionego na premierę (!) TUF'a 3080 (8490 sek, ~3800 pln) więc swojego RTX 2070 od Gainwarda oddał za równowartość ~1720 pln po dzisiejszym kursie, karta:

QTn0t4y.jpg

Drugiemu typowi anulowali RTX 3070 Gaming X, za to dostał Gaming Z z dopłatą niewielką w związku z czym oddał swojego Inno3d RTX 2070 za ~1680 pln (karta to padło napiszę przy okazji):

j2xI0br.jpg

@Artok

Dostaniesz RX 5700 XT to pchaj do Szwecji, w zeszłym tygodniu na licytacji Nitro+ na gw poszło za prawie 5000 pln :D

@Player1

Na Navi jest takie parcie, że ceny są wyższe nawet niż w pl, ale Turingów jest od zasr*nia na rynku wtórnym, bo ludzie stopniowo dostają swoje zamówienia na Ampery. 

Edytowane przez Rebelmind
Jedno zero za dużo
W dniu 8.05.2021 o 17:42, Kuba napisał:

Coś w tym stylu powinieneś trafić https://allegrolokalnie.pl/oferta/gtx-1660-super-n3l

Ludzie! Nie podawajcie scamów. Jak nie ma kup teraz, a mimo to są zaznaczone opcje wysyłki to zwykle to oszust.

Do tego niepoprawna polszczyzna w opisie. "Nie naruszone. całkowicie w idealnym stanie."

Do tego trzeba pytać tych ludzi o dowód na gwarancję, na 99% jej nie wyślą, nie podadzą też adresu do odbioru osobistego!!!

Takie niskie ceny to zawsze oszust. Nie ma zmiłuj.

Coś tam można wyrwać , kilka dni temu miałem kompa do kupienia z radeonem 5600 . Po sprzedaży kompa karta by wyszła 2000 . Ale ostatnio mi zbrzydł handel , a i sama karta mi nie potrzebna . Kupić ciężko , a żeby sprzedać to trzeba mieć twardą psychikę . Co ludzie wyprawiają to się w głowie nie mieści (allegro - jak coś sprzedawałem to tylko tam) 

Ale doczytaj dalej co napisałem, a nie skracaj sobie, by wyszło pod tezę, co?

Najgorsza u oszustów jest łamana polszczyzna, brak pokazywania dowodu na gwarancję, brak możliwości odbioru osobistego, rozmowy z translatora i często nawet ktoś wrzuca w wysyłkę list polecony. Wielką kartę listem poleconym. Śmiech.

A i oszustów jest niska cena ;) 

Ja nie twierdzę bynajmniej że jesteś oszustem (no bo oszuści przede wszystkim mają niskie ceny :D ), tylko zabawnie wygląda początek twojego postu po konfrontacji z twoimi ogłoszeniami. Z jednej strony wiem że to sposób na ominięcie prowizji, ale równie dobrze możesz wysłać kupującemu cokolwiek zamiast karty bo program ochrony kupujących nie obowiązuje.

Ano prawda, dlatego zawsze naciskam na odbiory osobiste. Ale tamci oszuści nawet za pobraniem nie wysyłają choćby cegieł - bo nie chcą ujawnić żadnych danych. Trochę tego jest. Rozmawiałem z takimi ze 100 razy to jest doświadczenie :D