Skocz do zawartości

[S] Intel i7 6700k, Corsair Vengeance LED 2x8GB 3200MHz, Asus ROG Maximus VIII Hero, Seasonix X750, Phanteks Enthoo Primo,Lamptron FC5 V2, Asus Xonar DX oraz trochę gratów do chłodzenia wodnego.


Recommended Posts

Witam!

Mam na sprzedaż całkiem sporo gratów do PC. Sprzedaję, gdyż przesiadłem się na inny sprzęt, a przy okazji mam już dość zabawy z chłodzeniem wodnym. Poniżej lista rzeczy.

Intel i7 6700k (chodził pod wodą, cały czas na 1.27V) - cena: 580zł
Corsair Vengeance LED (Red) 2x8GB 3200MHz - cena: 280zł
Asus ROG Maximus VIII Hero (sprawa jest dość zawiła, gdyż płytę uważam za uszkodzoną... z jakiegoś powodu nie działa dysk pod M.2, na nowej platformie dysk śmiga bez problemu, więc stawiam na problem z płytą; ponadto trzeba wymienić bateryjkę CMOS, gdyż po odłączeniu zasilania gubi ustawienia biosu; innych problemów nie zaobserwowałem) - cena: 150zł
Seasonic X750 KM3 (zasilacz ma już swoje lata, chociaż problemów nie sprawiał... niestety już po gwarancji) - cena: 250zł

Phanteks Enthoo Primo White - cena: 550zł

Lamptron FC5 V2  (wydaje mi się że jeden z kanałów nie działa poprawnie...) - cena: 80zł
Asus Xonar DX - cena: 80zł

Przedłużki 24pin, 8pin CPU oraz GPU 6+8 pin (czarno-białe) - cena: 80zł

 

Graty do chłodzenia wodnego - więcej zdjęć wrzucę jutro, gdyż chcę je trochę wypłukać. Poniżej zdjęcie z teraz, czyli w wannie :p
EKWB EK-XRES 140 D5 Vario (zestaw pompa D5 + rez + jakiś mounting kit) - cena: 250zł

Alphacool XT45 360 - cena: 300zł
Alphacool UT60 240 - cena: 300zł

EKWB Supremacy - cena: 100zł

Rabaty, zakupy łączone itd...

Jeżeli kupisz CPU i będziesz zainteresowany płytą, to płytę oddam za 100zł. Jeżeli kupisz CPU i RAM, to płytę oddam za free.
Jeżeli kupisz zasilacz lub obudowę i będziesz zainteresowany przedłużkami, to sprzedam je za 50zł.
Przy zakupie 2 rzeczy do chłodzenia wodnego rabat 10%, 3 rzeczy 20%, wszystko 30%.

Jeżeli jesteś z Poznania i okolic, i chciałbyś odebrać którąś z rzeczy osobiście - rabat 20%. Jeżeli nie masz możliwości odbioru, a jesteś z Poznania i okolic, to chętnie gdzieś to podrzucę, ba, nawet z rabatem - 10%. (tak... nie znoszę wysyłać rzeczy...)
Jeżeli nie uwzględniłem jakiejś konfiguracji powyżej, a chciałbyś zakupić więcej niż jedną rzecz, to śmiało napisz, dogadamy się. Natomiast ceny przy zakupie tylko jednej rzeczy (na ten moment) nie podlegają negocjacji.

Dostawa...
Koszt wysyłki obudowy - 30zł; cała reszta 20zł. Kupisz więcej niż jedną rzecz, płacisz za przesyłkę tylko raz.

Zdjęcia
Intel

Spoiler

KAMWj5g.jpg

Hwn18IE.jpg

9mcmhxI.jpg

 

Corsair

Spoiler

NblsxP4.jpg

 

Asus

Spoiler

FBPambn.jpg

 

f3ccwLK.jpg

 

SIdy21R.jpg

 

Seasonic

Spoiler

3DRfEzw.jpg

 

kzY5vLz.jpg

 

xobpuBt.jpg

 

FYeMbLA.jpg

 

Phanteks

Spoiler

W1Q5exD.jpg

 

a3bHF8X.jpg

 

lM2UP1K.jpg

 

4XeXWTV.jpg

 

O8cK8yR.jpg

 

5xuo1wl.jpg

 

SaQnYOp.jpg

 

UiJg9Bb.jpg

 

KOs2767.jpg

 

goM8IVv.jpg

 

Lamptron

Spoiler

VwRzlvO.jpg

 

HBDBxAe.jpg

 

Przedłużki

Spoiler

vyN0uNH.jpg

 

Wodne (jutro dodam każdą rzecz z osobna).

Spoiler

Ckd6HFw.jpg

 

Istnieje możliwość wystawienia sprzętu na allegro(lokalnie?? nie mam pojęcia jak teraz działa allegro, ale ogarnę), lecz wtedy wyżej wymienione rabaty nie przysługują - prowizja.

Pozdrawiam i zapraszam do zakupu.
Karol.

 

Edytowane przez Karol1701
Dokładny nazwa zestawu pompy i reza//dodany Lamptron
Link to post
Share on other sites
  • Karol1701 zmienił tytuł na [S] Intel i7 6700k, Corsair Vengeance LED 2x8GB 3200MHz, Asus ROG Maximus VIII Hero, Seasonix X750, Phanteks Enthoo Primo,Lamptron FC5 V2, Asus Xonar DX oraz trochę gratów do chłodzenia wodnego.

Cześć!
Mały update z mojej strony odnośnie oferty - dokładne zdjęcia zestawu chłodzenia cieczą oraz zmiany cen przedmiotów, które wciąż czekają na nowych właścicieli.


Seasonic X750 KM3 (zasilacz ma już swoje lata, chociaż problemów nie sprawiał... niestety już po gwarancji) - cena: 250zł  200zł

Phanteks Enthoo Primo White (gdzieś zgubiłem zaślepkę pci, widać to na zdjęciach, ale wolę wspomnieć również słownie) - cena: 550zł  480zł

Lamptron FC5 V2  (wydaje mi się że jeden z kanałów nie działa poprawnie...) - cena: 80zł  50zł

Przedłużki 24pin (darmacz), 8pin CPU (też jakiś custom) oraz GPU 6+8 pin (też jakiś custom) (czarno-białe) - cena: 80zł  50zł

 

Graty do chłodzenia wodnego
EKWB EK-XRES 140 D5 Vario (zestaw pompa D5 + rez + jakiś mounting kit) - cena: 250zł  200zł

Alphacool XT45 360 - cena: 300zł  200zł
Alphacool UT60 240 (niestety gdzieś zapodziałem oryginalne korki, dołączam zastępcze) - cena: 300zł  200zł

EKWB Supremacy + EKWB 115x True Backplate - cena: 100zł  80zł

Mam też trochę złączek, dość leciwe, na pewno trzeba będzie wymienić oringi - głównie od EK 10/16 na zwykłe węże (srebrne i czarne). Do tego też trochę Primochilla, nie mam pojęcia jaka długość... metr na pewno. Jak komuś będą potrzebne (i zakupi któreś z powyższych przedmiotów), to dawajcie znać.

 

Zestaw EKWB pompka (D5) + rez + cover kit + pump holder

Spoiler

4qVJBgf.jpg

 

Alphacool XT45 360
 

Spoiler

EPM1zi4.jpg

 

Alphacool UT60 240

Spoiler

BuLIoVV.jpg

 

ZZ78uO8.jpg

 

G5RTVWK.jpg

 

EKWB Supremacy
 

Spoiler

6Cq258c.jpg

 

8IkbQB9.jpg

 

Dzięki i pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

UPDATE

Cały sprzęt do chłodzenia wodnego został sprzedany. Poniżej wrzucam rzeczy, które wciąż czekają na nowego właściciela, wraz z lekko zmienionymi cenami.

 

Seasonic X750 KM3 (zasilacz ma już swoje lata, chociaż problemów nie sprawiał... niestety już po gwarancji) - cena: 250zł  200zł 180zł

Phanteks Enthoo Primo White (gdzieś zgubiłem zaślepkę pci, widać to na zdjęciach, ale wolę wspomnieć również słownie) - cena: 550zł  480zł 450zł

Lamptron FC5 V2  (wydaje mi się że jeden z kanałów nie działa poprawnie...) - cena: 80zł  50zł

Przedłużki 24pin (darmacz), 8pin CPU (też jakiś custom) oraz GPU 6+8 pin (też jakiś custom) (czarno-białe) - cena: 80zł  50zł

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

UPDATE

Zasilacz sprzedany, reszta wciąż do kupienia.

Phanteks Enthoo Primo White (gdzieś zgubiłem zaślepkę pci, widać to na zdjęciach, ale wolę wspomnieć również słownie; jest karton i wszystkie akcesoria) - cena: 550zł  480zł 450zł

Lamptron FC5 V2  (wydaje mi się że jeden z kanałów nie działa poprawnie...) - cena: 80zł  50zł

Przedłużki 24pin (darmacz), 8pin CPU (też jakiś custom) oraz GPU 6+8 pin (też jakiś custom) (czarno-białe) - cena: 80zł  50zł

 

Ceny do negocjacji.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

UPDATE

 

Została tylko obudowa. Nowa cena.

Phanteks Enthoo Primo White (gdzieś zgubiłem zaślepkę pci, widać to na zdjęciach, ale wolę wspomnieć również słownie; jest karton i wszystkie akcesoria) - cena: 550zł  480zł 450zł 400 zł

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...