Skocz do zawartości

Nie da się zamontować wiatraka !!!


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez zbiku90,

Recommended Posts

Witam-zaraz mnie kur.wica  strzeli. Mam Fortisa 3, zamontowałem radiator i za nic nie mogę zamontować do niego wentylatora. Męczę się z tym już 2 godziny i nic-chyba dali złe elementy mocujące bo innej opcji nie ma -próbowałem na wszystkie sposoby, oglądałem filmiki i nic. Nomen omen na filmikach też te spinki mocujące są inne- moje są takie:

 

https://zapodaj.net/0a389820f2381.jpg.html

 

i ewidentnie są za małe. Pogiąłem już skrzydełka radiatora-no nie da się tego gówna założyć i już. Jak mogę założyć ten wentylator mocując go w alternatywny sposób? Dziękuję za wszelkie porady.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
2 godziny temu, zwolay napisał:

chyba dali złe elementy mocujące bo innej opcji nie ma

Fortis kupiony nowy ze sklepu?

2 godziny temu, zwolay napisał:

Jak mogę założyć ten wentylator mocując go w alternatywny sposób?

220px-Opaski_zaciskowe_-_kabelstrips_3_%

Link to post
Share on other sites

dziękuję-myślałeże zdechnę z wściekłości...Fortis oczywiście nówka ze sklepu,to są jakieś kpiny takie coś sprzedawać. zrobię w tym fortisie rozpierduchę po weekendzie bo xkom nic nie jest winny że wcisnęli taki syf do pudełka.

wpadłęm na podobny pomysł co Twój i zrealiziowałem go od razu jeszcze przed przeczytaniem Twojej odpowiedzi-nie mialem trytytki ale znalazłem jakiś stary kabel....wyprułem 2 żyły, oskrobałem z izolacji i....no wygląda to harcoreowo ale działa i  nie buczy. jedyne zmartwienie to pod occt 87 stopni (Ryzen 7 5800x)i że chyba jeden wentylator w budzie się zepsuł...dziękuję za pomysł

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...