Skocz do zawartości

kolekcja procesorów do oddania w dobre ręce


Recommended Posts

Pytałem o listę i ewentualne koszty i dostałem tylko odpwiedź, że chce sprzedać całość.

Fota taka niestety, że nic nie widać, a porcelanki to już mam więc nie chce mi się tego nawet dublować, bo gdzie to przechowywać bez tacek :/

Link to post
Share on other sites

Co prawda to prawda, najchętniej to bym całość sprzedał.

Wrzuciłem wam, chybaaaa, jakieś lepsze zdjęcie.

 

Moim marzeniem to przehandlować się za jakąś kilkuletnią kartę graficzną. Moja padła :( :( i narobił się problem :( A obecna sytuacja nie pomaga * chlipcze *

 

Idzie jakoś usunąć numer telefonu z posta, bo do mnie jakieś nieznane numery zaczęły dzwonić :D mindfuck, chłe chłe :)

IMG_20210426_174720.jpg

 

:D jeszcze kilka zdjęć :)

Znalazłem jeszcze stary dysk. Jest jeszcze drugi, bagatelka 250MB i działa ! :)

dx4.jpg

DSC_0007.JPG

zdjecie.jpg

Ten Pentium II (czarny kadridż) jest jeszcze trzeci, ale nie zrobiłem zdjęcia. Widać go na zdjęciu całościowym.

Suma sumarum, dyski są dwa - ten ze zdjęcia i 250 megowy (również Western Digital).

Edytowane przez mrpixel3x2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Cześć Panowie, nie było mnie chwile, bo zasypała mnie robota. Procesory są (cały komplet ze zdjęć), po prostu nie miałem chwili, żeby się zalogować.

 

Co do ceny, pasuje komuś 450zł? Mogę też przekierować na kilka osób z forum angielskiego, dają sporo więcej, ale nie wiem jak to wysłać, no i nie mam czasu, aby to ogarnąć.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Cooger: masz jakieś doświadczenia z pobraniem z furgonetki.pl? 

 

Co do listy, jak trzeba będzie to się zrobi, ale z braku czasu wolałbym tego nie robić.

 

Za trzy z nich gość proponował mi 350zł, odmówiłem. Coś teraz tego żałuje.

Cała reszta warta drugie tyle, ale trzeba by się rozdrabniać.

Według mnie cena bardzo niska.

Jak ktoś podjedzie to mogę opuścić na paliwo (450zł-paliwo=cena). No i można wszystko dokładnie obejrzeć, nie będę poganiał.

W cenie są jeszcze te dyski i wszystko co wygrzebię z otchłani mojego garażu.

 

Link to post
Share on other sites

Dobra, chyba trochę przesadziłem z ceną, schodzę do 350zł. Do tego przeszukam garaż i upchnę do paczki kilka innych staroci.

 

Odpowiadam na pytanie jednego osoby: Jest dokładnie wszystko to co na zdjęciu, nic nie wyciągałem/zamieniałem, do tego jeszcze wspomniane hdd'ki i to co znajdę.

Edytowane przez mrpixel3x2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...