Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Mam 2 laptopy w ktorych chcialbym wymienic ram na 2x8GB lub dodac druga kosc 8GB jezeli udalo by sie taka wyszukac.

 

Mam jednak problem z identyfikacja kosci ktore sa orginalnie zainstalowane. Czy jest ktos wstanie tutaj podac dane/kryteria ktorych musze sie trzymac przy poszukiwaniu odpowiednich kosci? 

 

Zalaczam zdjecia z obydwu laptopow

19ebec0743b6ba281d3fe464cbcfdd31.jpg

b2acb775013fe2d67d32f21c6044d97b.jpg

Link to post
Share on other sites

No w tej  chwili nie mam mozliwosci sprawdzenia, aczkolwiek moge poprosic kolege zeby zobaczyl i zrobil zdjecie, bylem pewien ze po danych z tych naklejek da sie cos zrozumiec.No w tej  chwili nie mam mozliwosci sprawdzenia, aczkolwiek moge poprosic kolege zeby zobaczyl i zrobil zdjecie, bylem pewien ze po danych z tych naklejek da sie cos zrozumiec.

Link to post
Share on other sites

Z mojego odszyfrowywania wynika ze sa to najprawdopodobniej kosci DDR4 ( obie widoczne na zdjeciach) Co do pojemnosci sie nie bede zakladal zle jedna ma napisane 8GB i to pewnik druga( dolna) nie wiem ale raczej tez 8giga.

 

Nie powinno byc problemu z dolozeniem kolejnej do kazdego. 

NAjprosciej wyjmij z jednego doloz do drugiego i zobacz czy dziala.

Powtorz operacje w druga strone i bedizes zmial odpowiedz czy 16giga pojdzie w obu a nastepnie zobacz opisy z drugiej strony ramu i dobierz takie same.

Najlepiej by było sprawdzic na stronie producenta laptopa w specyfikacji jakie ramy przyjmie o jakiej predkosci i jesli te ktore masz sa o takich samych parametrach to wsadzic je w jednego a do drugiego jesli mozna kupic szybsze. 

Takie moje zdanie. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...