Skocz do zawartości

Dużo FPS a brak płynności gry. :(


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez zbiku90,

Recommended Posts

Witam. Mam problem otóż w takim league of legends, ETS2 czy cs go mam wysokie fps (120-170, ETS2 80) ale nie czuć płynności obrazu. Czuje się jak bym grał na 55fps, po prostu czuć ze nie jest plynne. Ustawienie  V-Sync pomaga, wtedy ekran jest miodzio! Lecz w takim cs czy lol nie chce grac na synchronizacji pionowej...Wole mieć odblokowane fps.

Sterowniki najnowsze, Windows świeżo postawiony. Bawiłem się ustawieniami nvidii na wydajność ale nic to nie daje. Aktualnie używam takich ustawień(zdjęcie).

Czy dam wydajność czy jakość rwie ekran tak samo. Nawet „podkręciłem” monitor na 65hz z ciekawości czy coś to da. Ale nic to nie daje oprócz 65fps na v-sync.

Może to wina monitora? Jakieś sugestie? Ręce mi już opadają bo nie daje mi to spokoju. Temp procka jak i karty w porządku. Temp procka nie przekracza 62 stopni na occt a karta max 71.

Spec:

-Monitor Samsung LS24D330HSX/EN 60hz

-i5 2400

-Ram 8gb 1333mhz

-zasilacz corsair cv550

-GTX 660 gigabyte

-Dysk ssd 128gb na system

-Dysk 500gb na gry (sprawny bez zadnych błędów)

 

https://zapodaj.net/cd91b255ad468.jpg.html

https://zapodaj.net/9f4a6046655d9.jpg.html

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
11 godzin temu, kubox02x napisał:

Ustawienie  V-Sync pomaga, wtedy ekran jest miodzio! Lecz w takim cs czy lol nie chce grac na synchronizacji pionowej...

Z tego co piszesz to prawdopodobnie tearing ci przeszkadza. Przydałby się monitor z g-sync ale są dość drogie. Albo włącz v-sync i tryb niskiego opóźnienia, ale wtedy tylko max 60fps na tym monitorze co masz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...