Skocz do zawartości

Kupno zmywarki


Recommended Posts

Ja kupiłem ostatnio whirlpoola 45cm szerokości za 1200 w jakiejś promocji , poprzedni też Whirlpool służył 10 lat . Nie popsół się , ale stracił na wydajności i nie mył już dokładnie . 

Można kupić coś tańszego na pewno , ale ta jest świetna .

https://m.euro.com.pl/zmywarki/whirlpool-wsfo-3o23-pf-x.bhtml

I ciut podrożała przez pół roku jak wszystko ostatnio . 

Link to post
Share on other sites

Nie schodziłbym z budżetem poniżej 1300- bez promo. Duża zmywarka to rozsądniejszy zakup, mam na myśli 60. Miałem 45 wiele lat i żałowałem, że nie wziąłem większej nawet jak mieszkałem sam kilka lat. Na plus szerszej wychodzi znaczna oszczędność prądu i wody, nie trzeba tak często odpalać mycia jak w 45 i dłużej się zapełnia fantami środek. Mam w rodzinie osobę, która serwisuje pralki i zmywarki. Bosh i Siemens, tylko te poleca czyli głównie od niemca. Z plusów wymienia zawsze długoletnią pracę pompy i elektromechaniki. Twierdzi, że najbardziej awaryjne są Amica, Beko i Samsung, w tych drugich nawet coś mówił, że lubią popuszczać wodę na zewnątrz przez drzwi, coś tam z uszczelkami w różnych typach.

 

Pamiętaj, by miała dużą ilość programów, koniecznie trzy szuflady (trzecia na sztućce, miseczki) i nie sugeruj się cichszą pracą (te super ciche mają słabsze pompy co przekłada się na wydajność mycia i dłuższą w minutach procedurę czyszczenia). To chyba tyle.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Szarik napisał:

Duża zmywarka to rozsądniejszy zakup, mam na myśli 60. Miałem 45 wiele lat i żałowałem

Kto co lubi , ja mam rodzinę 2+1 . Wcześniej miałem 45cm 10-11 lat teraz kupiłem taka samą bo mi pasuje . Nie przeliczałem tego dokładnie bo średnio mnie to interesuje ale mała zużywa też mniej prądu i wody na cykl i niekoniecznie wyjdzie taniej pranie w dużej . Po za tym dwóch facetów zanim zapełni dużą to się trochę zejdzie . Żona używa programu eko 4 godzinnego najczęściej . Odpala na koniec dnia . Można iść spać spokojnie bo jest cichutka . Starsza generacja taka nie była . Zobaczymy ile ta nowa wytrzyma . U mnie mycie odpalane jest codziennie . 

 

Jedynie jak szukałem zmywarki , to zwracałem uwagę ta tacę na sztućce , w starej był pojemnik i było to mniej wygodne rozwiązanie . Zabierał sporo miejsca na talerze i inne rzeczy .

Edytowane przez jakub1t
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...