Skocz do zawartości

Spadki fps w Call of Duty modern warfare warzone

Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Kluchaaa,

Recommended Posts

• Rozwiązanie
Napisano (edytowane)

Witam. Mój sprzęt:  cpu i5 8400 6 rdzeni 6 watkow 2,80 normal 3.80 turbo , gpu RTX 3060 12gb , Ram Corsair 16 gb taktowanie 2667Mhz ,Zasilacz Corsair vs650w. Gram na dysku hdd 1tb a system mam na ssd i nic poza sterwonikami tam nie trzymam.

sprawdzając na youtube wyniki mojej karty w polaczeniu z moim procesorem bylem zaskoczony ze na wysokich ustawieniach moja karta moze osiagac stale 100 fps lecz gdy gram na najnizszych ustawieniach graficznych moja karta osiaga max 70fps ze spadkami do 20 fps. Problem mam tylko w tej grze.

Proszę o pomoc, czym może to być spowodowane.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Kluchaaa

High background CPU (26%). High background CPU reduces benchmark accuracy

Co ci tam w tle procka zżera? Sprawdź w menedżerze zadań. Ogółem testy wyszły kiepsko, masz możliwość grzebać w tym gotowcu czy zaplombowany?

No fakt teraz wyszło w normie. No ale na takim sprzęcie nie powinieneś mieć spadków do 20fps. Jeśli sprzęt jest w porządku to coś z systemem może być nie tak. Odpal w wierszu poleceń z prawami administratora:

sfc /scannow

Pokaż co wyświetliło po zakończeniu. Screen z crystal disk info HDD też możesz wrzucić, przekładałeś go z wcześniejszego kompa czy jest w miarę nowy? Na niskich ustawieniach też są takie spadki czy jest normalnie? Może karta sobie z jakimś ustawieniem nie radzi, zbyt szybka to ona nie jest.