Skocz do zawartości

Następca S8 do +/- 1500pln


Recommended Posts

Dzień dobry, po 2 latach użytkowania samsunga s8 pora na zmianę. Bateria bardzo krótko trzyma i wydajność również nie zadowala.

 

Od nowego urządzenia oczekuję aparatu nie gorszego niż s8, większego ekranu, dobrej wydajności w grach typu cod mobile i długiego czasu pracy na baterii.

 

Nie pali mi się z zakupem, jeżeli warto poczekać na premierę jakiegoś modelu.

Proszę o poradę i pozdrwiam 

Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia w co celować, moim poprzednim telefonem był Sony Xperia z3 compact, który służył mi 5lat. Nie użytkowałem żadnych Xiaomi czy Huawei, ale z tego co widzę teraz to one zawładnęły rynkiem smartfonów. Wszędzie tylko POCO, redmi, realme, mnóstwo pochlebnych recenzji i opinii. Coś z nimi nie tak? Nie dorównają starej s8?

Link to post
Share on other sites

Fakt S10 drogi.
Używam od 4 miesięcy mi 10 lite.
Odszedłem od flagowcow (też skończyłem na S8) , gdyż po upadku naprawy drogie a szklane telefony od razu się generują wymianę ekranu.

Wracając do mi10 lite, używam do pracy - połączenia, maile, telekonferencje, GPS, hotspot wifi. Bateria 2 dni da radę. Wyświetlacz amoled więc jak w S8.
Co do szybkości działania na pewno duzo szybciej od S8 nie będzie, nie będzie też wolniej.
5G sprawdzone , działa ale użyłem raz jako ciekawostkę.

Wysłane z budki telefonicznej przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, jempierozki napisał:

w aparacie xiaomi (w tym poco i redmi) i realme w tej cenie raczej nie dorównają s8

 

Jak porównujesz soft aparatu to się zgodzę. Choć już jest o wiele lepiej niż np. 2 lata temu.

Po instalacji zmodowanej aplikacji Google Camera zjadają S8 na śniadanie w jakości zdjęć. To czy zdjęcia są powtarzalne, czy dobrze wychodzą w dużej mierze zależy od softu aparatu. Obecnie chyba wszystkie obsługują w pełnie Camera API i w połączeniu z odpowiednią aplikacją do robienia zdjęć różnica potrafi być diametralna.

 

Jak bym miał porównywać hardware w zestawieniu cena i to co otrzymujesz to sorry, ale Samsung wypada marnie ze swoim Exynosem na Europę, szczególnie w półce średnio-niskiej i średniej.

 

@YOUNG KARK Zainteresuj się Poco X3 Pro, zainstaluj https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog1500/ i powinno być git.

Link to post
Share on other sites

Wiecie co, chyba zostanę przy s8 póki co, drażni mnie czas pracy baterii wg AccuBattery pojemność wynosi 2300mAh i dodatkowo gniazdo ładowania chyba mi szwankuje bo czas ładowania to 2h~ 

 

Dzięki za pomoc, będę śledził forum, może za jakiś czas coś się pojawi wartego uwagi :) Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...