Skocz do zawartości

Recommended Posts

No więc tak się zastanawiam nad jednymi z tych dwóch modeli. Które waszym zdaniem lepsze i dlaczego.

Przeczytaj sobie ten temat tam masz mala recke na temat sluchawek CAL! poczytaj sobie a sam sie przekonasz, ze za te pieniadze warto je brac pod wzgledem "jakosc/wykonanie wzgledem do ceny" ja w najblizszym czasie kupuje sluchawki Creative CAL! :) co do AKG 530 to sie nie wypowiadam na ten temat poniewaz nie mialem stycznosci z tymi sluchawkami moze ktorys z forumowiczow mial z nimi stycznosc to zapewne Ci pomoze ;) Pozdrawiam.
Link to post
Share on other sites

Wiem ,że CAL jest dobry. Ale problemem jest ,że jedni mówią ,że jest lepszy a inni ,że jest gorszy od AKG K530.:|

Przeczytaj sobie:

http://forum.mp3store.pl/index.php?show ... l=AKG+K530

 

Albo wyszczególnione wady i plusy:

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?act= ... t&id=11546

 

 

Będę musiał przymierzyć i wziąć wygodniejsze chyba.

Link to post
Share on other sites

No nie wiem, ja tam jestem zwolennikiem AKG jeżeli chodzi o dźwięk... ale to kwestia gustu. Słuchawki należy zawsze przesłuchać i porównać... bo to głupio brzmi jak mówisz: "Mam dobre słuchawki z ładnym dźwiękiem bo gdzieś o tym przeczytałem" ;) A co, nie było słychać, że dobre :)

 

W sklepie dla idiotów mają AKG... jak będziesz to zwróć uwagę jeszcze na Koss ;) Tylko stoiska ze słuchawkami są w innym miejscu niż słuchawki do komputera (np. Creative).

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem nie warto się tym przejmować... wiem, że do słuchawek grających basami (w tym AKG) wszyscy polecają dodatkowo wzmacniacze słuchawkowe żeby "napędzać bas", bo może być mało dynamiczny. Moje zdanie jest takie, że jeżeli słuchawki nie posiadają zbyt dużego oporu i się wygrzeją (pograją z tydzień) nie powinno być różnicy :)

 

EDIT:

Ups, mają trochę wysoki opór (jak na słuchawki do komputera)... powinieneś to sprawdzić, może poproś żeby podpięli Ci słuchawki do jakiegoś laptopa w sklepie, jak zagrają głośno i dość dynamicznie możesz brać, głośność systemowa będzie musiała być ustawiona znacznie wyżej niż w CAL... ale i tak przy ustawieniu na max powinieneś stracić słuch ;) Porównaj oba na jakimś laptopie. Im większy opór tym lepsza jakość dźwięku ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...