Skocz do zawartości

Problem z laptopem w grze Euro Truck Simulator 2 i Rocket leauge!!!!


Recommended Posts

Cześć, piszę odnośnie problemu który napotkałem dzisiaj. Laptop z którego korzystam to Asus tuf gaming a15. Wczoraj wieczorem (06.04.2021r.) Pobrałem aktualizacje w euro truck Simulator 2 około 22. Postanowiłem jeszcze zagrać i było wszystko dobrze, zagrałem jeszcze w Cs go i po zakończeniu rozgrywki, pojawiła mi się informacja o aktualizacji systemu Windows, więc kliknąłem zaktualizuj i wyłącz laptopa. I na drugi dzień (07.04.2021r.) z rana postanowiłem zagrać w euro truck i gra od samego wejścia w nią, ścina mi się i laguje i mam 5 fps, tak samo jest w Rocket Leauge, a w cs go jest bez zmian i wszystko bardzo płynnie działa jak wcześniej. W ets 2 postanowiłem zmienić ustawienia grafiki na niskie, nic nie poskutkowało i nadal mam 5 fps. Popytałem i podzwoniłem i powiedziano mi, że może nie czytać mi karty graficznej. Postanowiłem, że wejdę w panel sterowania nvidia i przeszedłem do ustawień graficznych 3D i przełączyłem wszystko na wyższą wydajność, nic nie poskutkowało, pomyślałem że problem może leży w tym, że mam nie aktualne sterowniki do karty itd. więc zainstalowałem nowe na Geforce Experience. To też nic nie zadziałało. Wyłączyłem więc zintegrowaną kartę graficzną i pojawiło się w ets2 40 fps na ustawieniach grafiki "wysokie" a wcześniej na ustawieniach "ultra" miałem ich 80/90 fps. Więc włączyłem znów zintegrowaną kartę i znów pojawiło się 5 fps w ets2. W cs go jest bez zmian mam 120 fps na ustawieniach takich jak gram zwykle. Nic nie pomaga te ustawienia co robiłem, co w takiej sytuacji zrobić i czy może być to wina nowej aktualizacji systemu Windows?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...