Skocz do zawartości

Laptop do pracy - jaki wybrać


Recommended Posts

Witam,

Potrzebuję laptopa do pracy - praca w gastronomi. Laptop miałby obsługiwać program restauracyjny, jeszcze go nie wybrałem ale wszystkie opierają się głównie na bazach danych.

To na czym mi zależy to:

1. Budżet ok 1500 zł

2. Monitor ok 13''

Prośba o propozycje

Dzięki

Edytowane przez klimas98765
Link to post
Share on other sites

Z systemem? Bez systemu?
Nowy? Używany? Trochę więcej informacji..

Na pierwszy rzut oka, wydaje mi się, że chodzi o używkę, bo nowego laptopa w takich pieniądzach nie da się kupić. Znaczy, dać się da, ale nie ma mowy o komfortowej pracy.

Jeśli chodzi o nowe laptopy, to budżet musiałby być zwiększony do około 2 tysięcy. Aktualnie na promocji jest HP za 2099 - z i3 10 generacji, 8 GB RAM i SSD 256 GB. Taka konfiguracja w zadaniach biurowych, sprawdzi się najlepiej. 8 GB to standard w obecnych czasach i nić niżej bym nie brał. https://promocje.x-kom.pl/tydzien-hp?filtry=79_kategoria[910]&sortowanie=priceAsc

Ewentualnie, stówkę drożej jest Ideapad na i5, więc tutaj mamy o wiele mocniejszy procesor. Jest to też 14 cali, a widzę, że Tobie zależy na jak najmniejszej matrycy.  https://www.oleole.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-laptop-ip3-14-i5-8gb-256ssd-no-os.bhtml




Jeśli ten budżet nie jest do ruszenia, proponuje przejść się po okolicznych sklepach, gdzie sprzedają używane laptopy po leasingu. Często idzie tam znaleźć bardzo fajnie wyposażone Thinkpady. Z nowych, nic innego nie polecę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...