Skocz do zawartości

Czy to normalne temperatury na RTX 2060?


Recommended Posts

Witam, kupiłem w styczniu kartę KFA2 GeForce RTX 2060 PLUS Gamer 1-Click OC 6GB GDDR6 z 3 wentylatorami - karta praktycznie zawsze dochodzi do 75 stopni gdy gram w bardziej nowsze i wymagające tytuły, nawet jak obniżę ustawienia graficzne to za dużo to nie zmienia. Próbowałem bawić się krzywą wentylatorów, lecz w najlepszym przypadku temperatura zbiła się o jedyne 3 stopnie. Czy są to normalne temperatury na tej karcie? Obudowa to SPC Regnum RG6V TG, więc myślę, że to nie jej wina (jest w miarę przewiewna). W opiniach na x-komie wielu użytkowników twierdzi, że ich karta nie przekracza 65 stopni - stąd moje zmartwienie. Gdzieś widziałem, że podobno po aktualizacji BIOSu karty temperatury "lecą" w dół, problem polega na tym, że za nic nie mogę znaleźć nowego BIOSu do pobranie do owej karty.  Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, DarkSideOfTheMoon napisał:

wpisałem w google:

KFA2 GeForce RTX 2060 PLUS Bios

 

https://www.techpowerup.com/vgabios/?manufacturer=KFA2&model=RTX+2060

 

następnie:

KFA2 GeForce RTX 2060 temperatury.

 

https://pclab.pl/art80695-41.html

Obawiam się, że to nie jest ta sama karta. (moja ma 3 wentylatory i jest chyba nowsza niż ten bios). 

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, bartkovek napisał:

karta praktycznie zawsze dochodzi do 75 stopni gdy gram w bardziej nowsze i wymagające tytuły, nawet jak obniżę ustawienia graficzne to za dużo to nie zmienia.

Temperatura jest w porządku. Mając model Gigabyte z 2 wentylatorami miałbyś plus minus 10 stopni na karcie więcej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...