Skocz do zawartości

Recommended Posts

pisze typo ze jestem glupi a nie wie gdzie jest kontroler ramu i nie wie do ktorych slotow ram wrzucic. A niech Ci sie to psuje XD
Kupiłeś szrot z 3 miesieczną fikcyjną gwarą z jakiegoś lewego zrodla i płacz. PRawnie nowy produkt musi mieć minimum 12 miechów. Nawet nie zal mi cie

 

Opanuj swoje nerwy//BC

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, danieloslaw1 napisał:

pisze typo ze jestem glupi a nie wie gdzie jest kontroler ramu i nie wie do ktorych slotow ram wrzucic. A niech Ci sie to psuje XD
Kupiłeś szrot z 3 miesieczną fikcyjną gwarą z jakiegoś lewego zrodla i płacz. PRawnie nowy produkt musi mieć minimum 12 miechów. Nawet nie zal mi cie

Wiesz gdzie opinii takich CENZURA jak ty mam, no właśnie. Więc nie produkuj się na przyszłość bo to żadnego efektu z tego nie będzie. 

 

Kulturalnie proszę, następnym razem będzie warn//BC

Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, danieloslaw1 napisał:

pisze typo ze jestem glupi a nie wie gdzie jest kontroler ramu i nie wie do ktorych slotow ram wrzucic. A niech Ci sie to psuje XD
Kupiłeś szrot z 3 miesieczną fikcyjną gwarą z jakiegoś lewego zrodla i płacz. PRawnie nowy produkt musi mieć minimum 12 miechów. Nawet nie zal mi cie

Chyba chcesz znowu na tacierzyński pójść.... 

 

Godzinę temu, Delaventura83 napisał:

takich siurkow

Ty też się opanuj trochę. 

Edytowane przez marko22
Link to post
Share on other sites

No nic chłop kupił bubel zeby zaoszczedzić 50zł i teraz smuty. Nie działą to nie działa. kup nowe z dobrego zrodla albo nie żydz i tez kup nowe zamiast używki bo dalej nie wiemy czy to wszystko ma 4 miesiace od nowosci czy u Ciebie. Jak kupiles plyte 2-3 letnią to sie nie dziw ze sie popsuła bo tak wlasnie padają wiekszosc zaraz po gwarancji

 

Edytowane przez danieloslaw1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, danieloslaw1 napisał:

No nic chłop kupił bubel zeby zaoszczedzić 50zł i teraz smuty. Nie działą to nie działa. kup nowe z dobrego zrodla albo nie żydz i tez kup nowe zamiast używki bo dalej nie wiemy czy to wszystko ma 4 miesiace od nowosci czy u Ciebie. Jak kupiles plyte 2-3 letnią to sie nie dziw ze sie popsuła bo tak wlasnie padają wiekszosc zaraz po gwarancji

 

Tu jesteś w błędzie, żaden zemnie chłop. Po drugie, płytę wybierałem w sklepie z jednych z najlepszych w UK. Po trzecie, chciałem płytę pod gry i domowe użytkowanie. Jeśli bym chciał zaoszczędzić, to wybrałbym coś pokroju MSI MAG Intel Z490 TOMAHAWK który kosztuje 180£. Chciałem coś z serii ROG Strix, i też nie wybrałem z tej serii tańszej jak ASUS Intel Z490 ROG STRIX Z490-H Gaming która kosztuje 230£ a coś po środku jak właśnie moja która kosztuje 250£. Więc o żadnym oszczędzaniu nie było myśli. Zastanawiałem nad segmentem wyżej jak ASUS Intel Z490 ROG MAXIMUS XII HERO, tylko po co mi taka płyta skoro połowę potencjału tej płyty nie wykorzystam. Dodam do tego, że płyta w opisie nie miała żadnej informacji o tym że jest ze zwrotu, po naprawie czy coś podobnego. 

Link to post
Share on other sites

@Delaventura83....daj sobie na luz. Dyskusja z Panem powyżej, to rzucanie grochem o ścianę. Zero szacunku, ogłady, nie mówiąc już o pisaniu PO POLSKU.

Zamiast przekomarzać się w tę lub drugą stronę i wzajemnie sobie docinać - zarejestrowałeś płytę na stronie Asusa? Sprawdziłeś gwarancję? Wysłałeś maila do sklepu z zapytaniem o to? Dzwoniłeś może? 3 miesiące, jak już napisano wcześniej, to nie jest normalny termin gwarancji. Nie rozumiem, na jakiej podstawie sklep takową daje. Możesz nawet napisać do supportu Asusa. A jeśli z jednej strony kupujesz w miarę oszczędnościowo, a z drugiej strony chcesz ją wyrzucać do kosza, zamiast skorzystać z uprawnień gwarancyjnych, to co więcej można powiedzieć? Widzałeś zdjęcie, które wstawiłem. Spalony kondensator. Ale i tak kupuję dla gościa dalej Asusa. Tyle że parę modeli wyżej. Niedoróbka mogła się zdarzyć.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, danieloslaw1 napisał:

Piekny benchmark

Jak ci nie pasuje to 

image.jpeg.5d18c3834960f649c98736da6b71cbdb.jpeg

Co do tematu, trzeba wyjaśnić temat gwarancji. Jeśli faktycznie tylko 3mc to pewnie po naprawie jak pisałem już gdzieś wcześniej. Z jednej strony 

15 godzin temu, Delaventura83 napisał:

Więc o żadnym oszczędzaniu nie było myśli.

A z drugiej strony kupujesz świadomie coś z krótką gwarancją. Cena pewnie też była okazyjna.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
51 minut temu, zbiku90 napisał:

Jak ci nie pasuje to 

image.jpeg.5d18c3834960f649c98736da6b71cbdb.jpeg

Co do tematu, trzeba wyjaśnić temat gwarancji. Jeśli faktycznie tylko 3mc to pewnie po naprawie jak pisałem już gdzieś wcześniej. Z jednej strony 

A z drugiej strony kupujesz świadomie coś z krótką gwarancją. Cena pewnie też była okazyjna.

Siedziałem na telefonie 15 minut i nic się nie da zrobić po upływie czasu gwarancji. Zapytałem czemu gwarancja obejmuje tylko 3mc, dowiedziałem się że było to spowodowane niższą ceną. Więcej nic się nie da zrobić. Na weekendzie zamówię ASUS ROG Maximus XIII HERO Intel Z590, wydam nie co więcej ale będę miał pełna gwarancję i solidniejsza płytę. 

Link to post
Share on other sites
11 minut temu, Delaventura83 napisał:

Zapytałem czemu gwarancja obejmuje tylko 3mc, dowiedziałem się że było to spowodowane niższą ceną. Więcej nic się nie da zrobić

Masz nauczkę na przyszłość. Chytry dwa razy traci. Możesz ewentualnie poszukać serwisu który się podejmie naprawy albo wystawić jako uszkodzoną na licytację, część kosztów się zwróci.

Link to post
Share on other sites

Pierwsze słyszę, żeby sklep argumentował tak krótką gwarancję niską ceną.

Czyli co, jak kupię na black friday płytę w promocji która powinna mieć 3 lata gwarancji to będzie miała 3 miesiące bo sklep tak sobie powiedział?

Może nie doczytałem, lub mi umknęło. Te 3 miesiące do gwarancja samego sklepu czy producenta? Było o tym wspomniane przy zakupie? No bo chyba powinno.

Kupy się to nie trzyma. Według mnie sprawa jest prosta. Karta była reklamowana przez pierwotnego kupca, niby została naprawiona i wróciła do sklepu ale sklep widział. że długo płyta może nie pociągnąć po naprawach i dał taką żałosną, rozruchową wręcz gwarancję. Może ta płyta powinna trafić na sklepowy outlet, a ktoś się pomylił i zamiast iść na outlet poszła na oficjalny sklep jako "nowa".

Edytowane przez dan-mark
Link to post
Share on other sites
10 minut temu, dan-mark napisał:

Według mnie sprawa jest prosta. Karta była reklamowana przez pierwotnego kupca, niby została naprawiona i wróciła do sklepu ale sklep widział. że długo płyta może nie pociągnąć po naprawach i dał taką żałosną, rozruchową wręcz gwarancję.

Też tak sądzę, pisałem o tym już we wtorek BTW.

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, dan-mark napisał:

Pierwsze słyszę, żeby sklep argumentował tak krótką gwarancję niską ceną.

Czyli co, jak kupię na black friday płytę w promocji która powinna mieć 3 lata gwarancji to będzie miała 3 miesiące bo sklep tak sobie powiedział?

Może nie doczytałem, lub mi umknęło. Te 3 miesiące do gwarancja samego sklepu czy producenta? Było o tym wspomniane przy zakupie? No bo chyba powinno.

Kupy się to nie trzyma. Według mnie sprawa jest prosta. Karta była reklamowana przez pierwotnego kupca, niby została naprawiona i wróciła do sklepu ale sklep widział. że długo płyta może nie pociągnąć po naprawach i dał taką żałosną, rozruchową wręcz gwarancję. Może ta płyta powinna trafić na sklepowy outlet, a ktoś się pomylił i zamiast iść na outlet poszła na oficjalny sklep jako "nowa".

Nic nie było w opisie o tym że płyta była naprawiania itd.. Nigdy bym takiej płyty raczej nie kupił 

3 godziny temu, zbiku90 napisał:

Masz nauczkę na przyszłość. Chytry dwa razy traci. Możesz ewentualnie poszukać serwisu który się podejmie naprawy albo wystawić jako uszkodzoną na licytację, część kosztów się zwróci.

Czyli idąc twoim tokiem myślenia, kto nie kupi płyt czy karty, itd.. Klasy premium a wybrał z średniego segmentu, to taka osoba jest chytrusem?? 

4 godziny temu, marko22 napisał:

I tu popieram kolegę w całej rozciągłości. A jednak Maximus ;)

Tak, sentyment po tylu latach do ASUS-a pozostał :)

Link to post
Share on other sites

Mi nie chodziło o żadną klasę premium typie.

Pierwsze co robię jak coś kupuję nowego to sprawdzam czy jest faktura VAT (nawet jeśli nie potrzebuję), okres gwarancji i szybkość dostawy. Jak coś jest nie tak w tych obszarach to lampka ostrzegawcza od razu się zapala. Czasem warto dopłacić do droższej opcji a mieć towar z pewnego źródła.

12 minut temu, Delaventura83 napisał:

Nic nie było w opisie o tym że płyta była naprawiania

No raczej nikt się tym głośno nie będzie chwalił przy próbie sprzedaży. Chociaż w PL często w outletach jest informacja że towar był naprawiany i to jest uczciwe podejście.

Link to post
Share on other sites

Z jakiegoś powodu ta cena była niższa. I musiało coś stać przy niej, że ma tylko 3 miesiące gwarancji, a nie 3 lata. Czy nawet dwa. Można by się pokusić o to, że zostałeś wprowadzony w błąd. Już nie mówię o oszustwie. Wiedziałeś o 3 miesiącach? Dlaczego ta cena była nizsza? 

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, zbiku90 napisał:

"Masz nauczkę na przyszłość. Chytry dwa razy traci"

Oswiec mnie mądrala i wyjaśnij mi, przy czym byłem chytry ?? 

7 godzin temu, zbiku90 napisał:

 

 

3 godziny temu, marko22 napisał:

Z jakiegoś powodu ta cena była niższa. I musiało coś stać przy niej, że ma tylko 3 miesiące gwarancji, a nie 3 lata. Czy nawet dwa. Można by się pokusić o to, że zostałeś wprowadzony w błąd. Już nie mówię o oszustwie. Wiedziałeś o 3 miesiącach? Dlaczego ta cena była nizsza? 

 

Nie pamiętam czy było coś kolwiek w opisie, czemu akurat ta płyta była na obniżce. Czytałem opis specifikacji ponieważ interesowały mnie sprawy jak ilość wyjść na płycie pod wentylatory, jaka jest sekcja zasilania, itd.. Nie był to wybór w ten sposób, o jest na obniżce to biorę. Na spokojnie przeczytałem opis wyposażenia, no i stylistycznie jeśli chodzi o zielony kolor spodobała mi się i pad na nią wybór, nic więcej. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...