Skocz do zawartości

Bezprzewodowe słuchawki douszne/dokanałowe do 120 zł


Recommended Posts

Witam. Uprzedzę, że nie znam się na takich słuchawkach zbytnio.

Zależy mi aby:

- słuchawki nie wypadały;

- miały jakiś wyczuwalny bass;

- nie świrowały? widziałem, że na niektóre ludzie narzekają;

 

Czy kupię coś sensownego w tej cenie? 

XIAOMI Mi True Wireless Earbuds Basic S są za 60 zł. Warte uwagi?

Link to post
Share on other sites

Xiaomi nie mają nic ciekawego w tej ofercie cenowej w Polsce. W ogóle słabo u nich z opłacalnością.

 

Polecam obejrzeć filmik

 

 

Od siebie mogę polecić Fiil T1 Lite z Aliexpress jeśli szukasz doków lub SoundPEATS TrueAir2 jeśli szukasz dousznych z Amazon.pl.

Obydwie pary są w podobnej cenie do zamierzonego budżetu.

Link to post
Share on other sites

Jutro będę miał w końcu Fiil T1 Lite to dam znać, jak się mają do SoundPEATS TrueAir2, które już mam.

 

Ogólnie to można się zdziwić, jak potrafią takie słuchawki zagrać. To są właśnie modele, które są jednymi z najlepszych jeśli nie najlepsze w tym przedziale cenowym, mimo sporej konkurencji. Czy to poziom Hyper Cloud II? Jeżeli przeniesiemy te wskazane przeze mnie douszne/dokanałowe słuchawki na realia słuchawek nausznych to w swym budżecie są po prostu lepsze niż HyperX Cloud II w swoim :D

 

Ja osobiście bardziej wolę douszne, bo mniej problemu z aplikacją słuchawek, choć nie mają takiej izolacji i mogą się nieco przesuwać w uchu. Dlatego stosuję dodatkowo gąbki z pchełek.

 

Dokanałowe musisz dobrze umieścić w kanale słuchowym i różnie ludzie na to reagują, choć zazwyczaj problemów z tym być nie powinno. Oferują lepszą izolację i zazwyczaj lepiej dociążony bas przez to, chociaż tutaj sporą kwestię odgrywa sama jakość dźwięku.

 

Jedne i drugie dobrze umieszone nie powinny wypadać z ucha nawet przy jakiś aktywnościach.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o dokanałowe to Fiil T1 Lite, które już przesłuchałem mimo obsługi jedynie kodeka SBC i AAC grają znakomicie w tej cenie. Dla mnie to rzeczywiście best buy na dzień dzisiejszy do 150zł.

Jeśli chcesz coś kupić z Amazona to polecam https://www.amazon.pl/SoundPEATS-Sonic-bezprzewodowe-Adaptacyjne-TrueWireless/dp/B08NB13BNM/ref=mp_s_a_1_3?dchild=1&keywords=SoundPEATS&qid=1617455799&sr=8-3

Dopłacisz troszkę, ale masz słuchawki które na ładowaniu wytrzymają naście godzin, co jest rzadkością i do tego naprawdę przyjemnie grają.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.04.2021 o 15:20, FeX napisał:

Jeśli chodzi o dokanałowe to Fiil T1 Lite, które już przesłuchałem mimo obsługi jedynie kodeka SBC i AAC grają znakomicie w tej cenie. Dla mnie to rzeczywiście best buy na dzień dzisiejszy do 150zł.

 

A jak radziłeś z komunikatem głosowym po chińsku? nie upierdliwe to? :D z tego co wiem nie da się tego zmienić, ale jest aplikacja przetłumaczona po angielsku na xda.

Ponoć do 150 zł T1 Lite to sa najlepsze słuchawki.

Link to post
Share on other sites

Na tyle rzadko je słyszę, że dla mnie to żaden problem. Apka przetłumaczona działa i nie ma z nią problemów. W razie jakbyś chciał T1 Lite to daj znać, bo jak zawsze kupiłem więcej niż jedną parę xD

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witam ponownie. Miałem inne wydatki wtedy więc temat popadł nieco w zapomnienie. Teraz myślę mogło się coś zmienić w poleceniach itp. więc podobnie jak w temacie,

 

Czy kupię coś fajnego w cenie do 120 zł w miarę dobrze grającego z wyczuwalnym basem? Może być z Ali.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Przecież są taniej na amazonie.pl https://www.amazon.pl/SOUNDPEATS-sluchawki-Bluetooth-TrueAir2-bezprzewodowe/dp/B078SPLB1R/ref=sr_1_1?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=trueair2&qid=1627041069&smid=A2ZOYIBBSJ0KSY&sr=8-1

Najpewniej te z allegro były kupione na promocjach, trafiały się za 110zł na polskim amazonie, a na niemieckim za 20-21€.

 

Bez dwóch zdań wybieram amazona, bo serwis i obsługa posprzedażowa będzie bezproblemowa.

Link to post
Share on other sites
Mi pokazuje cenę 199 PLN na Amazonie... 
Bo promocje nie trwają wiecznie...
Wtedy jak wstawiałem było 132zł.
Będę testował niedługo Haylou GT6, podobno równie dobre, a w polszy za 99zł.
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...