Skocz do zawartości

Recommended Posts

hej, wszyscy, jestem nowy w budowaniu komputerów computer. swoją konfigurację zbudowałem w styczniu tego roku i potrzebuję tylko karty graficznej. powiedziano mi, że rtx 3070 jest całkiem niezły, ale jest bardzo drogi w odsprzedaży. więc będę dążyć do 3060. czy to coś dobrego jak 3070? co to może działać? gry, w które chcę grać, to warzone i minecraft (z shaderem ofc hehe).

dziękuję ci

image.png

Link to post
Share on other sites

Zależy jaka masz resztę sprzętu i w jakiej rozdzielczości grasz. Jak w 1080p (zakładając że nie masz jakiegoś procesora z epoki brązu :)) powinna wystarczyć na dzień dzisiejszy 3060, ale to tak na styk w niektórych najbardziej wymagających grach. Jak 1440p i więcej dołóż do 3070.

Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, QweliOcayas napisał:

hey everyone, i'm new to building computers. I built my setup in January this year and I only need a graphi Mobdro cs card. i was told the rtx 3070 is pretty good but very expensive to resell. so i  VidMate  will aim for 3060. is it any good like 3070? what can it work? the games i want to play are warzone and minecraft (with ofc hehe shader).

thank you

 

issue got solvedd

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...