Skocz do zawartości

Komputer restartuje się podczas grania


Recommended Posts

Cześć, w ostatnim czasie mam problem z restartującym się komputerem podczas grania zwłaszcza w WoWa lub w PoE. Podczas normalnego użytkowania komputer się nie restartuje. Przy robieniu testu OCCT power supply, komputer wyłącza się od razu. Czytałem sporo tematów o tym i zazwyczaj winowajcą był zasilacz lub zbyt wysokie temperatury. Zauważyłem, że temperatura procka podczas grania w wowa dochodziła do 80 stopni, więc nałożyłem pastę termoprzewodzącą i teraz dochodzi do max 65. Nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów, komputer wyłączał się co jakieś 30 min grania w wowa lub od razu po włączeniu PoE. Następnym krokiem było nałożenie pasty termoprzewodzącej na kartę graficzną oraz odkurzenie zasilacza. Temperatury nie zmieniły się dalej dochodzą maksymalnie do 70stopni, ale komputer resetuje się średnio co jakieś 4h. Zostawiłem test hwinfo na ten czas i załączam go w linku(wazy za duzo). Nic w pliku dziwnego nie zauważyłem ale szczerze mówiąc mało się znam.

https://megawrzuta.pl/download/f7c7859ff1c0f674260897274b2e3fa2.html

Proszę o pomoc :)

Model zasilacza Corsair VS550.

Procek i5-6600

Karta GTX970

Płyta: MSI B150M Night Elf

Ram: 16gb

 

 

Link to post
Share on other sites

W logu nie widać anomalii w odczytach , jedynie niższe napięcie 12V - 11.808V, ale mieści  się to w normach ATX.

6 godzin temu, thesuchy napisał:

Przy robieniu testu OCCT power supply, komputer wyłącza się od razu.

Ten fakt determinuje do wymiany zasilacza tym bardziej, że Twoja jednostka jest najbardziej nieudanym produktem Corsaira.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...