Skocz do zawartości

Mysz ergonomiczna bezprzewodowa z wychylaną rolką


Recommended Posts

Jest coś takiego jak mysz pionowa z pokrętłem wychylanym na boki? Po latach siedzenia przed kompem boli mnie nadgarstek i myślę o myszy pionowej. Najlepiej jakby miała zmienne DPI, max 3500 - 4000. Może wystarczy 2400 - jeżeli nie byłoby z wyższym. Nie potrzebuję do gier. Największy chyba problem to wychylana rolka. Przywykłem do takiej, bardzo się przydaje przy edycji dźwięku w Audacity. Jakby nie było bezprzewodowej - może być na USB. Słyszał ktoś o takiej myszy? Widziałem myszy z drugim pokrętłem pod kciuk (też by mi pasowało), ale nie pionowe. Czy odchylane pokrętło na myszy pionowej da się używać :)? Może to nie jest dobry pomysł?

O innych parametrach jak cena, rodzaj połączenia nie wspominam bo mam wrażenie że nie będzie dużego wyboru myszy spełniających moje zachcianki.

Link to post
Share on other sites

Ja używam myszki ergonomiczne, ale nie spotkałam się z taką by miała uchylną rolkę. Ja mam u siebie myszkę Trust Verto przewodową, ale jest też w wersji bezprzewodowej oraz Natec Crake, ale tą odradzam, niby ma akumulator, ale starczy on tylko na 2h pracy i w czasie ładowania nie działa. 

Link to post
Share on other sites

To ta Trust, którą podałam jest jak najbardziej pionowa i powiem Ci, że naprawdę odkąd ją używam ręką mnie nie boli. Na początku trochę dziwnie się z niej korzysta, ale szybko się można przyzwyczaić do tego kształtu. 

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc. A nie ma problemu żeby trafić kursorem we właściwy punkt na ekranie? Jakoś dziwne mi się wydaje trzymanie myszy jakby to był kubek z kawą :)

Jak nie odkryję czegoś pionowego z rolką odchylaną to chyba kupię taką niedrogą ergonomiczną.

Link to post
Share on other sites

Nie, nie ma problemu, dłoń bardzo szybko się przyzwyczaja do tej pozycji :) Wiesz, zanim kupisz droższą myszkę może kup tańszą byś mógł zobaczyć czy Ci odpowiada taki kształt, ale myślę, że na pewno będzie. To jest taka jak moja, tylko w wersji bezprzewodowej https://www.ceneo.pl/69326462#tab=click

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...