Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam następcy swojego 1+ 6T 8/128. 

Oczywiście musowo android, minimum 8gb ramu, fajnie jakby wyświetlacz miał minimum 90hz (a najlepiej 120), jakiś przyzwoity aparat, indukcja niekoniecznie, 5g ofc.

 

Używam głównie do rozmów i obsługi poczty, lubię czasem zagrać w CoD'a, wersję mobilną.

 

Moimi typami są 1+, modele 7 pro lub 8T ale wiem że w najbliższym czasie ma chyba premierę sporo modeli (?), poprawcie mnie jeśli się mylę.

 

Jeśli będzie warto to 100-200zl mogę dorzucić.

 

Dzięki

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, zosia_lat_12 napisał:

odnośnie 7 pro - myślisz że jest już za stary?

tak, po za tym nie jest już jakoś łatwo dostępny

 

1 godzinę temu, zosia_lat_12 napisał:

od razu wybrałem jego chyba trochę'lepszego brata' czyli 8T

8t ma chyba tylko szybsze ładowanie (bardzo fajne swoją drogą) i większą baterię (niewiele)

Link to post
Share on other sites

Jak nie są straszne dla ciebie huawei i co za tym idzie brak usług google to Smartfon Huawei P40 ma teraz dobrą cenę można nim normalnie nagrywać ilmy i robić zdjęcia ma szybkie ładowanie przewodowe i besprzewodowe dobry ekran poza tym według mnie najlepszy w dziedzinie cena/możliwości samsung galaxy s20FE z zeszłego roku.

Link to post
Share on other sites
31 minut temu, KwantowyYebaka napisał:

Jak nie są straszne dla ciebie huawei i co za tym idzie brak usług google to Smartfon Huawei P40 ma teraz dobrą cenę można nim normalnie nagrywać ilmy i robić zdjęcia ma szybkie ładowanie przewodowe i besprzewodowe dobry ekran poza tym według mnie najlepszy w dziedzinie cena/możliwości samsung galaxy s20FE z zeszłego roku.

Myślałem na Huawei ale niezbędna jest dla mnie codziennie w pracy nawigacja Google.

Link to post
Share on other sites

No to jest skreślony :( dużo modeli wyszło w zeszłym roku ale każdy ma jakieś braki mam jednego sprzedawce z aledrogo którego mogę polecić sprzedaje s20 fe po 2250 jeżeli cię interesuje woglue samsung https://allegro.pl/oferta/smartfon-samsung-galaxy-s20-fe-6-128gb-cloud-navy-9987746504

sory że tak spamuje tym samsung ale osobiście jestem niezadowolony z oneplus 2 lata robią alweys on display nie mają dedykowanych apk i kamera ssa xD 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, KwantowyYebaka napisał:

No to jest skreślony :( dużo modeli wyszło w zeszłym roku ale każdy ma jakieś braki mam jednego sprzedawce z aledrogo którego mogę polecić sprzedaje s20 fe po 2250 jeżeli cię interesuje woglue samsung https://allegro.pl/oferta/smartfon-samsung-galaxy-s20-fe-6-128gb-cloud-navy-9987746504

sory że tak spamuje tym samsung ale osobiście jestem niezadowolony z oneplus 2 lata robią alweys on display nie mają dedykowanych apk i kamera ssa xD 

Nieee, Samsung do mnie w ogóle nie przemawia.

Zostanę chyba przy 1+, nie wiem tylko który model wybrać. 

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, jempierozki napisał:

samsung na exynosie? meeeh

10% różnicy wzgledem snapa to nie przepaść a ceny dzięki temu są niższe co do oneplus bierz ten który ma te cechy na jakich ci zależy np bezprzewodowe ładowanie itd do gier wystarczy dowolny serio ja siedze na oneplus 7 snap 855 gry lecą bez zayszki to i na nowych będzie działać. Przyzwoity aparat w one plus jest tylko jak masz dobre światło , ręka ci nie zadrży i nie robisz zdjęć w nocy xD inaczej to loteria 50% że wyjdzie widziałem testy tych z seri 9 i też du*y to nie urywa czasami jakość iphon i samsung ale znowu loteria wyjdzie nie wyjdzie ja dlatego nie kupuje chińszczyzny jak kosztuje więcej niż dwa koła ale to kwestia preferencji  

Edytowane przez KwantowyYebaka
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Może się wypowiem, osobiście przesiadłem się z Huawei P20 na 8t i miałem dylemat nad właśnie s20 fe 5g ale szczerze nie żałuję. Fakt szybkie ładowanie rewelka, ekran rewelka, płynność i działanie rewelka. Jedynie co to aparat, fakt zdjęcia wychodzą porównywalnie do P20 nawet czasem ciutke lepiej czasem gorzej, do s20 fe 5g (kumpel ma) trochę odstaje ale po wgraniu gcam nie widzę już różnicy. Ja wychaczyłem go na promocji na x-kom za 2500zl plus jeszcze oryginalne etui i jestem mega zadowolony. W pracy przy intensywnym bardzo użytkowaniu bateria schodzi do 40% - 30% za 8h z full ale tak to nawet 2 dni trzyma.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 12.04.2021 o 16:42, kafarix napisał:

I jak zadowolony jesteś z zakupu jak zdjęcia?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Zdjęcia faktycznie nie powalają na kolana ale jak dla mnie jest ok, nie jestem fotografem a jakość zdjęć mi odpowiada. Sam telefon działa wyśmienicie.

W linku poniżej dwa przykładowe zdjęcia.

 

https://photos.app.goo.gl/bCJPWQShy4iBHrZH7

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...