Skocz do zawartości

Badanie na temat graczy komputerowych


Recommended Posts

Zacząłem to nawet wypełniać, ale przy kilku pytaniach zauważyłem niezłe sprzeczności, tj w kilku zaznaczyłem, że gry mnie w zasadzie nie obchodzą itd, a nagle trafiam na pytania, które są tak sformułowane, że pomimo zaznaczenia wcześniej, że mnie to wszystko wali, muszę jednak odpowiedzieć, że od tych gier coś w moim życiu zależy. No, a jak doszedłem do zarobków - to odpuściłem.

 

Nie wiesz, że w PL się o zarobkach nie gada - tutaj to temat TABU :rotfl:

 

Niestety nie pomogę.

.

 

Kurczę nie możecie sobie wziąć normalnego kierunku - coś zaprogramować, zrobić jakiś sprzęt i go oprogramować, coś obliczyć, a nie zajmować się takimi pierdołami jak wpływ pełni księżyca na wzwód (ptfu. znaczy ilość graczy) :rotfl:

Edytowane przez Succubus
Link to post
Share on other sites

Z całym szacunkiem, proponuję zastanowić się i zrobić tą ankietę jeszcze raz.
Jest kiepsko zrobiona, pytania nie są przemyślane i mam wrażenie, że są mocno tendencyjne - nie do końca wiem co to miało badać, ale stawiam na zły wpływ gier komputerowych, czy coś w tym stylu.

Link to post
Share on other sites

Miałem pomóc i wypełnić, ale im więcej pytań czytałem tym coraz bardziej traciłem nadzieję... nadzieję, że na podstawie tej ankiety może powstać rzeczowa i merytoryczna praca.

  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

To bardziej ankieta psychologiczna, niż mająca zbudować portret gracza. Bo weź mi kolego wytłumacz - czemu w pytaniach o stosunki życiowe, z przyjaciółmi, relacje towarzyskie mogę zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź, ale już tam, gdzie jest mowa o typach gier, w jakie się gra - jest tylko możliwość wyboru jednej opcji?

W dniu 25.03.2021 o 13:44, FeX napisał:

Miałem pomóc i wypełnić, ale im więcej pytań czytałem tym coraz bardziej traciłem nadzieję... nadzieję, że na podstawie tej ankiety może powstać rzeczowa i merytoryczna praca.

 

Dokładnie. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...