Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mój syn kupił sobie takie

Trust Ziva (21953) w Morele.net

są beznadziejne a jedyny ich plus to że są i działają zarówno z pc jak i xboxone. Mają minijack uniwersalny i rozdzielacz do pc na słuchawki i mikrofon. Nie polecam ich są tandetne, delikatne, dzwięk strasznie stłumiony jakby ze studni, zero basów. Pałąk mikrofonu plastikowy nie da się go wyginać ale w grach było syna słychać. Po miesiącu mordęgi kupiliśmy HyperX Cloud Stinger w jakiejś promce za 150 i są o niebo lepsze zastanów się bo słuchawki za 50 pln to strata kasy naprawdę.

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Verbatov napisał:

Kupuję słuchawki tylko ze względu na mikrofon dlatego nie chcę dopłacać do lepszych ponieważ mam dobre słuchawki tylko bez mikrofonu.

To dokup sobie mikrofon zamiast kombinować. Na przykład ten jest tani, kierunkowy, pojemnościowy i ma stojak.

https://www.ceneo.pl/73562365#tab=spec

Słuchawki w tym przedziale cenowym to szmelc, w którym nic nie usłyszysz i nikt ciebie nie usłyszy.

Link to post
Share on other sites

Masz "dobre" słuchawki, masz mikrofon i szukasz słuchawek z mikrofonem "za około 5 dych"? No sorry ale badziewia ci tu raczej nikt nie doradzi, nie wiem, wybierz sobie te co z wyglądu ci się najbardziej podobają albo najtańsze jakie znajdziesz.

Link to post
Share on other sites
W dniu 23.03.2021 o 10:19, 8gwiazdek napisał:

Zalman ZM-MIC 1 i problem rozwiązany. 

Zalman od pewnego czasu daje ciała z tymi mikrofonami - przetestowałem dwa z produkcji 2020 i... mocno średnio. Jakościowo mocno odstają od tego, co produkowali wcześniej. :(

 

 

W dniu 23.03.2021 o 04:16, Verbatov napisał:

Cześć. Jakie moglibyście mi polecić słuchawki w tej cenie? Kupuję słuchawki tylko ze względu na mikrofon dlatego nie chcę dopłacać do lepszych ponieważ mam dobre słuchawki tylko bez mikrofonu.

A możesz napisać jakie to słuchawki?

Link to post
Share on other sites
W dniu 23.03.2021 o 22:59, zbiku90 napisał:

Masz "dobre" słuchawki, masz mikrofon i szukasz słuchawek z mikrofonem "za około 5 dych"? No sorry ale badziewia ci tu raczej nikt nie doradzi, nie wiem, wybierz sobie te co z wyglądu ci się najbardziej podobają albo najtańsze jakie znajdziesz.

Tak ponieważ mikrofon jest dla mnie niewygodny.

Tak jak powiedziałem, nie zamierzam używać ich na co dzień bo od tego mam inne słuchawki dlatego interesuje mnie zakup do 5 dych.

Co powiecie o tych słuchawkach?
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-nauszne-fury-warhawk-z-mikrofonem-czarno-niebieskie

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-tracer-office-v2-czarny

 

Link to post
Share on other sites

Nie ma nic godnego polecenia w kwocie do 50zł jeśli chodzi o headset i się z tym pogódź.

Jeżeli masz zamiar mimo wszystkiego takiego szukać, to pozostają Ci właśnie takie wynalazki, jak sam wstawiłeś.

Osobiście uważam to za 50zł wyrzucone w błoto, bo ani z tego dobre słuchawki, ani mikrofon.

Link to post
Share on other sites
W dniu 24.03.2021 o 11:33, zaroowka napisał:
W dniu 23.03.2021 o 10:19, 8gwiazdek napisał:

Zalman ZM-MIC 1 i problem rozwiązany. 

Zalman od pewnego czasu daje ciała z tymi mikrofonami - przetestowałem dwa z produkcji 2020 i... mocno średnio. Jakościowo mocno odstają od tego, co produkowali wcześniej. :(

W tym budżecie nic lepszego nie znajdziesz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...