Skocz do zawartości

[S] CoolerMaster C700P oraz BQ Dark Base 900


Recommended Posts

Witam, serdecznie. Na sprzedaż mam dwie obudowy, postaram sie opisać w miarę dokładny stan.

CM C700P- jeszcze dwa miesiące temu była używana z moim PC, jednak zmieniłem na Corsair Carbide 540 ponieważ potrzebowałem mniejszych gabarytów. Stan oceniam w skali od
1-10 na 8, obudowa nie jest porysowana, szkło nie jest porysowane( przynajmniej nie widać) , kontroler RGB wyciągnięty ale jest w zestawie, raczej działa, leżał w półce, brak wentylatorów, brak 3 śledzi z tyłu ale to chyba bez znaczenia jak ktoś będzie montować GPU. 

Dark Base900- wersja z oknem plus dokupiony element który zakrywa zasilacz czyli cała piwnica( oryginalne od BQ ) , stan w skali od 1-10 oceniam na 7, brak jakiś większych śladów użytkowania, w środku jakieś ryski sa ale po montażu podzespołów niewidoczne, musiałem wyciąć a w sumie to przedłużyć ta dziurę na kabel atx24 bo w przypadku mojej płyty głównej nie dało sie go puścić za tackę. Brak sanek na HDD - wywaliłem wszystkie już dawno.  Brak wentylatorów. Nie jest to wersja V2 czyli nie ma ładowania indukcyjnego na górze. Obudowa około 1.5 Roku lezy w pudle po C700p, no właśnie brak pudełka jak cos. 

oczywiście obudowy 100% sprawne , kable od front panelu reset power itp wszystko jest w stanie bdb. 

Jak ktoś chce fotki to proszę PW i wyśle na email dokładne zdjęcia.

Cena 300zł za obie - i tak mi tylko zawadzają .

Odbiór osobisty albo mogę dowieźć do Krakowa, wysyłka nie wchodzi w grę ze względu na wagę chyba ze kupujący pokryje koszty   

Hpm5Ad7.jpg

DarkBase900 jest w pudle nie chce mi się specjalne jej wyciągać. Jak ktoś będzie zainteresowany to wtedy wyśle więcej fotek na email 

Link to post
Share on other sites

https://files.fm/u/trvz45hmz        Dark Base 900

https://files.fm/u/trxajnemj           CM700P

Dark Base z zewnątrz stan bdb, białe kropki to kurz albo jakiś pył na zdjęciu bo tego w rzeczywistości nie ma, nie czyściłem obu obudów specjalnie bo DarkBase 1,5 roku ponad leżał w pudełku wiec siła rzeczy jest trochę zakurzony, na zdjęciach jest zdjęcie otworu o którym pisałem, mi to wystarczyło. W obudowie nie rzuca sie w oczy. Za tacka płyty głównej dwie większe rysy na zdjęciu. 

C700P - stan z zewnątrz bdb, w środku -bdb , trochę zakurzona ale nic poza tym chyba nie dostrzegłem, szkło w stanie bdb nie porysowane, na fotkach nie ma szans tego pokazać, nie telefonem a szkło tez jest przyciemniane. Brak jakiś widocznych rys w środku chociaż za tacka płyty głównej pewnie cos by sie znalazło na upartego. 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...