Skocz do zawartości

Problem z kartą 2060 super gaming x??


Recommended Posts

Całe 150 Pln... które miały być zwrócone w momencie nie usunięcia usterki....juz nie chodzi mi o zwrot Kasy.. bo niby poświęcił czas.. tylko miałem Pytanie czy mocno namieszał w biosie karty gdyż msi Live Update nie pokazywał wersji Vbiosu.. Vbios wgrałem od kolegi który jak sie okazało miał taką sama karte jak moja, tylko mieszka na drugim końcu Polski.... Teraz Msi prawidłowo rozpoznaje...

Link to post
Share on other sites

Daj znać jak wyszło z RMA i czy w ogóle uznali. Pisałeś wcześniej, że nie udało się zreplikować błędu na innym komputerze. Biorąc pod uwagę zapał serwisantów, to odpalą kartę dwa razy, zobaczą że działa i odeślą. A 150 zeta faktycznie piechotą nie chodzi, ciśnij tego magika od vbiosu co niby naprawił :)

Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, Disek87 napisał:

Daj znać jak wyszło z RMA i czy w ogóle uznali. Pisałeś wcześniej, że nie udało się zreplikować błędu na innym komputerze. Biorąc pod uwagę zapał serwisantów, to odpalą kartę dwa razy, zobaczą że działa i odeślą. A 150 zeta faktycznie piechotą nie chodzi, ciśnij tego magika od vbiosu co niby naprawił :)

 

13 godzin temu, CrisPell napisał:

Jak mu grzebał z vbiosem to na gwarancji nie przejdzie.

Witam... Błędu nie udało się odtworzyć... Tylko dlaczego na innych komputerach też działa tylko w x2??? .. Bios wrzucony oryginalny.... 

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie.... W końcu udało się zareklamować kartę... Dopiero za 3 razem uznali i zwrócili pieniądze.... Szkoda słów i nerwów by opisać jakie podejście mają w tzw. autoryzowanym serwisie... Sprawa zakończyła się po ok 3 miesiącach batalii... Masakra.... 

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Szulson napisał:

Szkoda słów i nerwów by opisać jakie podejście mają w tzw. autoryzowanym serwisie...

Biorąc pod uwagę śmiesznie niskie marże i nadużywanie swoich praw przez konsumentów to jestem w stanie zrozumieć. Niestety taki mamy klimat, wiem że od strony kupującego to słabo wygląda, ale druga i każda kolejna gwarancja lub zwrot to strata dla sprzedawcy. I raczej mało kto sobie zdaje z tego sprawę i się tym przejmuje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...