Skocz do zawartości

Problematyczny Folder, z którym nic nie mogę zrobić.


Recommended Posts

Witam, mój problem opiera się na tym, że nie mogę nic zrobić z folderem w folderze WindowsApp.

Jestem świeżo po formacie dysku C, na którym znajduje się system i aplikacja XBOX. Mam również Dysk D na którym znajdowały się gry z w/w aplikacji...

I tutaj rozpoczyna się mój problem. Gdy próbowałem zainstalować je na nowo ( oczywiście gdy kliknę by się instalowały to po prostu by się znalazły we właśnie tym folderze WindowsApp ) No i się okazało, że Dysk D, to lokalizacja, która nie jest skonfigurowana do instalowania aplikacji. No oczywiście to przez to, że zmieniły się uprawnienia do tego folderu. Przywróciłem sobie wszelkie permisje we właściwościach. Problem jest dalej, nie mogę zmienić na folder D, ponieważ zatrzymują mnie błędy

-0x80070005,

-0x80004004

Wszedłem w WindowsApp i znajduje się tam pewien pryszcz, który zatrzymuje moje działania. Aczkolwiek są to dane z gry Don't Starve. Gdy próbuje go usunąc, to wyskakują mi powiadomienia, 

"Urządzenie dołączone do komputera nie działa" ,

"Określone urządzenie nie istnieje" .

Oczywiście w dwóch różnych powiadomieniach. 

Nie mogę zmienić akurat w mim permisji, ponieważ "właścicielem folderu", jest SYSTEM, a gdy klikam opcję  "ZMIEŃ", to nic kompletnie się nie dzieje... 

Próbowałem wszystkiego, by się go pozbyć, ale się nie da. 

Macie może jakieś porady? Czy muszę robić format? 

*Z góry przepraszam za takie "masło maślane", ale jestem właśnie po 4 godzinach walki z tym syfem*

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Możesz spróbować pobrać sobie AdcancedRun:

https://www.nirsoft.net/utils/advanced_run.html

 

Jako program wskaż `C:\Windows\System32\cmd.exe`, katalog startowy daj ścieżkę do `WindowsApps`.

(jakby nie przeszło do tego katalogu to użyj `cd lokalizacja_folderu`)

Uruchom jako ustaw na `SYSTEM User`, jak dasz `Run` to wyskoczy okienko UAC - potwierdzasz i w cmd.exe wpisz `rmdir /s nazwa_folderu_do_usunięcia` (będzie pytanie potwierdzające jeszcze - zatwierdź)

 

Edytowane przez Domker
formatowanie ;)
Link to post
Share on other sites

Po potwierdzeniu, wywala taki błąd

"System nie może odnaleźć określonej ścieżki."

 

 

Zrobiłem tu coś źle? 

xd12.png.546c753bf475588b334a53b35095df3d.png

 

D:\WindowsApps>rmdir /s KleiEntertainment.cf77ecfc-a93b-48db-b245-c13184e3_1.1.23.0_x64__h1qwf79amjr38
KleiEntertainment.cf77ecfc-a93b-48db-b245-c13184e3_1.1.23.0_x64__h1qwf79amjr38, Are you sure (Y/N)? Y
System nie może odnaleźć określonej ścieżki.

 

#Edit

Spróbowałem usunąć cały WindowsApps, ale mam "Odmowa Dostępu"

Edytowane przez Michuj
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...