Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jasne i najlepiej żeby ci bank jeszcze płacił co miesiąc za to że założyłeś u nich konto ..

 

Korzystam od lat z mBanku  za przelewy nie płacę nic ,wypłaty z bankomatu jak muszę zrobić to BLIKem  i nie płacę nic . Za kartę nie płacę nic jak wykonam miesięczny limit  płatnością kartą  obecnie to 350zl ..  jedno tankowanie i zakupy w lidlu .

 

 

Link to post
Share on other sites

Inteligo j.w. z tym że bezpłatne bankomaty tylko PKO i Santander. A karta darmowa jeżeli zapłacisz min. 100zł kartą. Przelewy darmowe.
Miałem też mBank, ale ostatnie kilka lat to coraz gorzej z nimi.
PKO w zasadzie już wszystko przechwyciło z Inteligo więc pewnie identyczne ...

Link to post
Share on other sites

Ja mam ING , Alior , Inteligo . Najmniej korzystam z  Inteligo . Jeśli chodzi o kredyt najgorzej jest w Inteligo , kiedyś potrafili mi nie dać mimo , że na koncie było całkiem sporo w stosunku do kredytu , gdzie w ING i Alior 0 problemu .

Ostatnio robiłem przelew międzynarodowy i też był za darmo w ING co mnie zdziwiło bo 2 lata temu słono zapłaciłem , tylko nie pamiętam w którym banku .

Link to post
Share on other sites
W dniu 11.03.2021 o 20:40, Lionel100 napisał:

Czyli jaki bank polecacie?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Każdy poleci swoje  .. masz mase porównań to poczytaj i wybierz .

Z doświadczenie podpowiem aby unikać  fancuskich   jak BNP ,agricola .... załatwić tam coś   to koszmar i za wszystko wołają opłaty  .Za zmianę  terminu spłaty raty   włają  350zl!  gdzie w mBanku przez aplikację zmienili mi od reki  za free.

 

Z GetBank też mam złe doświadczenia

 

PKO ... państwowe  ,drogie  za każdym razem patrzą na ciebie jak na przestępce  jak robisz większą operacje na koncie .

 

https://www.najlepszekonto.pl/darmowe-konta-bankowe

https://www.konto-za-darmo.pl/

Link to post
Share on other sites
W dniu 13.03.2021 o 08:59, raiders napisał:

PKO ... państwowe  ,drogie  za każdym razem patrzą na ciebie jak na przestępce  jak robisz większą operacje na koncie .

:D mówisz?, mam w PKO BP (bo to konto mam od dinozaurów i tak z lenistwa zostało) i faktycznie może i dzwonili kiedy chciałem robić jakiś większy przelew ale tak samo robił BGŻ, imo to raczej dobrze, że weryfikują takie tematy.

Przy płatnościach 350zł/mc jest za free,jest 15-ty a już mam 2k+:] jedyny minus to płatne bankomaty innych firm?:o:co:, dobrze, że nie korzystam z bankomatów prawie wcale a jak już muszę to mam blisko do PKO BP, ale faktów to nie zmienia, shame on you PKO BP.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...