Skocz do zawartości

Smartfon z 5G i bardzo dobrym nagrywaniem


Recommended Posts

Witam. Jestem w trakcie ,,polowania" na smartfona z siecią już 5G z bardzo dobrym nagrywaniem ( chodzi o nagrywanie w nocy, głównie sztuczne światło np. koncerty). Chciałbym do 2 tys jakiegoś upolować. Szukałem szukałem i znalazłem Xiaomi Mi 10T 5G. Jak widzę ma nagrywanie nawet w 8K, 5G więc wszystko by idealnie pasowało. Na ten moment posiadam HTC U ultra który nagrywa w 4K, ale już zaczyna się bateria kończyć w nim....no i zatrzymały się aktualizacje na androidzie 7.0. Może mi ktoś o nim opowiedzieć, ewentualnie może jest jeszcze coś lepszego?

Link to post
Share on other sites

Nie znam się zbytnio na smartfonach. Może jakieś propozycje co do smartfonów? Z góry piszę że nie zależy mi na żadnych duperelach jakie dają w tych smartfonach typu indukcyjne ładowania, rozpoznawania twarzy itd. itd. itd. Potrzebuję smartfona tylko i wyłącznie do bardzo dobrego nagrywania i sieci 5G. A reszta dodatków może być, ale nie musi. I tak z tego nie będę korzystał albo bardzo rzadko.

Edytowane przez Astreuz
Link to post
Share on other sites

zainteresuj się nordem i tym czy obsługuje (już) normalnie 5g w polskich sieciach, ma optyczną stabilizację, więc powinno być ok, w przypadku mi10t i elektronicznej na pewno ci przytnie do niższej rozdzielczości niż te 8k (z tego co widzę to 4k ze stabilizacją), oppo reno 3 pro ma jeszcze optyczną stabilizację, ale z tego co widzę pomimo 765g nie obsługuje 5g

Link to post
Share on other sites

No niby OnePlus Nord 5G 8/128GB Gray Onyx 90Hz obsługuje już 5G i mieści się w budżecie. Oppo Reno 3 z tego co podaje ceneo też ma 5G. Aczkolwiek nie jestem pewien tych marek, nigdy o nich nie słyszałem i nikt z znajomych ich nie ma.

Link to post
Share on other sites

oneplus jest nieporównywalnie lepszy niż xiaomi (oppo moim zdaniem też, zresztą to ten sam koncern), więc nie masz się co obawiać o pewność tych marek, co do tego 5g w oppo to wydaje mi się, że software'owo jest to wyłączone, ale może coś się zmieniło

Link to post
Share on other sites

Tak właśnie oglądam filmik z x-komu o tym smartfonie oneplus i gościu mówi, że zdjęcia są nieostre, a obiektyw w nocy nie nadaje się do niczego....gubi szczegóły. Więc jeśli na zdjęciach jest niby tak źle, to nie wiem czy na filmikach nie byłoby jeszcze gorzej...  I że jedynym dobrym jest ten na przodzie.

Edytowane przez Astreuz
Link to post
Share on other sites

A Reno 4 Z 5G? Widzę że smartfon ma baterię która starczy na cały dzień użytkowania. Ma też 5G które według tych recenzji na YT jest już aktywne ( nadal nie mogę uzyskać odpowiedzi od zespołu oppo czy jest aktywna czy nie jeśli chodzi o ten model na fb, napisali tylko ,,Sieć ta jest dostępna w modelu OPPO Reno4 Pro 5G." ). Nie wiem jak z tym aparatem.

Edytowane przez Astreuz
Link to post
Share on other sites

Kurcze wszystko by było dobrze, gdyby nie fakt z tą baterią. Mój htc u ultra gdy był nowy też sobie naprawdę super radził z nagrywaniem filmików. Teraz wyrzuca komunikaty czasami że jest kamera zabrudzona czy tam jakiś czujnik ( chociaż wcale tak nie jest ) Czytnik linii papilarnych też już nie łapie za 1 razem i wyrzuca komunikat że jest niby zabrudzony, ale najgorsza jest ta bateria przez którą gdy jadę na wczasy to mapy google zżerają ją całą i muszę się podpinać pod ładowarkę w samochodzie. Boję się, że tu będzie to samo albo nawet gorzej.

Edytowane przez Astreuz
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Astreuz napisał:

Według google mi10t ma 4 cale rozdzielczość ekranu

Gdzie taką głupotę znalazłeś? Po pierwsze to nie rozdzielczość tylko przekątna, po drugie nie 4 a 6,67".

Niejeden dałby się pociąć za telefon z takimi bebechami i wyświetlaczem poniżej 5 cali, to se ne vrati.

Link to post
Share on other sites

XD to jeden z powodów dlaczego nikt w pracach naukowych nie powołuje się na informacje z googli, teraz sobie wejdź na mgsm (powinien to być pierwszy link u góry) i zobacz ile na ma cali

a nawet jak wejdziesz w "więcej szczegółów" to masz przekątną w calach 6,6'

 

4 calowy smartfon z baterią 5k mah i snapem 865 - i wish

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, jempierozki napisał:

XD to jeden z powodów dlaczego nikt w pracach naukowych nie powołuje się na informacje z googli, teraz sobie wejdź na mgsm (powinien to być pierwszy link u góry) i zobacz ile na ma cali

Daj spokój, niektórzy już traktują youtuberów czy wikipedię jako prawdę objawioną, bez jakiejkolwiek refleksji. Jak tak dalej pójdzie to ludzie zaczną w pracach dyplomowych filmiki z TikToka cytować :rotfl: Zidiocenie postępuje, coraz więcej ludzi nie potrafi znaleźć obiektywnych informacji. 

3 godziny temu, jempierozki napisał:

4 calowy smartfon z baterią 5k mah i snapem 865 - i wish

No jak dla mnie to 4,5" i dreams come true ;) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...