Skocz do zawartości

Wycena RTX 2080 msi gaming x trio


Recommended Posts

Witam,

Chciałbym wykorzystać szał kryptowalutowy  i sprzedać swoją kartę z dużym zyskiem.
Karta posiada jeszcze 12 miesiecy gwarancji, pełny komplet z pudełkiem.

Nie śpieszy mi się ze sprzedażą więc z ceną mogę poszaleć
Ile za nią krzyczeć? :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, pawelox01 napisał:

Kolega to chyba ostatnie 6 miesiecy przespal i nie wie co się dzieje na rynku? Za tyle to ja uzywanego rtx 2060 kupie :D

No to skoro wiesz co się dzieje na rynku i jakie są cenny, to po co się głupio pytasz za ile wystawić ? 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
No to skoro wiesz co się dzieje na rynku i jakie są cenny, to po co się głupio pytasz za ile wystawić ? 
Pytam sie bo jedynie widze na allegro i olx ceny i to o dosc sporym rozstrzale. Widze 2080 za 4000 uzywana windforce ale jest tez 2080ti za 4500.

Gdybym dostal za swoja x trio 4500 to bylbym szczęśliwy, pytanie czy jest szansa ze ktoś za tyle kupi?
Link to post
Share on other sites

Za 4500 zł wątpię żeby ktoś kupił, ale możesz spróbować wystawić, a jak nie będzie zainteresowania to stopniowo obniżaj cenę. Możesz też wystawić od 1 zł tak jak kolega zbiku napisał.

Edytowane przez BuNcOL5s
Link to post
Share on other sites

Protip: Jeśli coś jest wystawione za x zł to nie znaczy że ludzie po tyle kupują. Mogę sobie wystawić np. fiata seicento (bez obrazy dla posiadaczy) za 100tys i nie oznacza to że jest tyle warty. Niezłym wyznacznikiem jest najniższa znaleziona cena, jeśli nie zeszło od ręki w tej cenie to znaczy że towar jest wystawiony w okolicach realnej wartości. Można dodać jakiś niewielki procent do tego i powinno pójść w najbliższym czasie albo wystawić za tyle samo albo mniej i powinno pójść od ręki.

Link to post
Share on other sites

Generalnie to nie zalezy mi na jej sprzedaży ale obecne ceny dla sprzedajacych sa mega kuszace

Nie ma drugiej 2080 x trio obecnie na olx/allegro wiec jest szansa że ktoś to kupi.

W sumie to nic nie tracę, a mogę zyskać +1200-1300zl wzgledem tego za ile ja kupiłem w 2019r

Tak jak mowicie, wystawie za konkretna kwote i stopniowo bede obnizac

W licytację nie chce się bawić bo to nigdy nie wiadomo na jakiej kwocie sie zakonczy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...