Skocz do zawartości

Wywala mi każdą grę do pulpitu


Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich, od kilku miesięcy mam mega problem. Sprzęt to WIN 10, Karta GTX 1070, Intel i7-6700k, 16GB RAM, DirectX 12, dysk SSD. Oprócz Battlefielda V który jest ustawiony na Ultra, wszystkie inne gry wywala do pulpitu. Przed tym zanim mi wywala na całym ekranie pojawiają się świecące kropeczki i po chwili OUT do pulpitu. Zaktualizowałem WIN do najnowszej wersji, sterowniki do karty też. Już po prostu nie mam na to siły. Dwa razy robiłem formata i wgrywałem wszystko od nowa i nic to nie pomogło. Fortnite, Gta V, CSGO, Cyberpunk itd. Gry które są mało wymagające takie jak np. Phasmofobia muszę ustawić grafik na minimum a i tak potrafi wywalić. Jeżeli to jest wina Directa to w jaki sposób mam to naprawić? Bardzo proszę o pomoc bo już mi ręce opadają.

Link to post
Share on other sites

Jeśli są to kolorowe kropeczki( najczęściej czerwone) to najczęściej jest, albo za mocno podkręcona karta graficzna a w szczególności Vram, albo po prostu grafika pada. Obniż w jakimś programie do OC taktowanie Vram karty graficznej, np MSI afterburner.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, BlackCoffe napisał:

Podaj markę i moc zasilacza. 

VS550

30 minut temu, MariuszB35PL napisał:

Jeśli są to kolorowe kropeczki( najczęściej czerwone) to najczęściej jest, albo za mocno podkręcona karta graficzna a w szczególności Vram, albo po prostu grafika pada. Obniż w jakimś programie do OC taktowanie Vram karty graficznej, np MSI afterburner.

Jeśli chodzi o kropeczki to są różnokolorowe. karty nigdy nie podkręcałem, kupiłem nowy komputer ze sklepu z tymi klamotami i nigdy nie miałem poblemu z żadną grą. Battlefiel V np. cały czas działa na Ultra i nic się nie dzieje. teraz zrobiłem test karty i na maksymalnym obciażeniu ma 82st. Postaram sie pobawic w Afterburner.

GPU-Z Sensor Loglll.txt

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...